همایش پیاده روی خانوادگی در کردکوی برگزار می شود/کردکوی میزبان مسابقات کاراته استان گلستان
تعداد بازدید تعداد 429 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۸ مهر، سال ۱۳۹۵ نظرات بدون نظر

رئیس ورزش و جوانان کردکوی گفت: برای اعتلای نام زیبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های بین المللی، المپیک، جهانی و آسیایی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ریزی، تدبیر، تلاش و همّت بلند گام برداریم تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان کردکویی در ورزش کشور داشته باشیم.

940723-farhad-rasouliبه گزارش سرویس ورزشی رادکانا، فرهاد رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی با بیان اینکه ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است، اظهار داشت: بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود و از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: بی شک امروز مسئولیتی سنگین و خطیر متوجه جامعه ورزش و جوانان است و تنها با تلاش و همت بالا می توان با از پیش روی برداشتن مسائل و مشکلاتی که در حرکت پرشتاب ورزش وقفه ایجاد می‌کنند، به سوی اهداف توسعه ورزش حرکت کرد.

سالن تیراندازی با تفنگ بادی فردا در کردکوی افتتاح می شود

این مقام مسئول از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی خبرداد و بیان کرد: نواختن زنگ ورزش و افتتاحیه اولین المپیاد درون مدرسه ای شهرستان در دبستان شهید بنی عقیل و افتتاح سالن تیراندازی با تفنگ ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه بخشی از برنامه های اجرایی در این هفته می باشد.

وی همچنین به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان کردکوی اشاره کرد و افزود: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط اداره ورزش و جوانان و دیگر ادارات و هیئات ورزشی ساعت ۸ صبح روز جمعه از مقابل مزار پاک و مطهر شهدای گمنام واقع در سه راهی پارک جنگلی آغاز و تا امامزاده چهارکوه ادامه خواهد داشت.

برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی استان در تاریخ ۳۰ مهرماه در کردکوی

رئیس اداره ورزش و جوانان کردکوی همچنین از برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی استان در تاریخ ۳۰ مهرماه در کردکوی خبرداد و گفت: این دوره از مسابقات باحضور تیمهایی از تمامی شهرستانهای استان در سالن تختی اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی برگزار می شود.

رسولی با بیان اینکه در تاریخ دوم آبان ماه در روستای یساقی شهرستان کردکوی میزبان تیم شفیع آباد خان ببین در سری مسابقات جام قهرمان روستا هستیم، اظهار داشت: این دوره از رقابتها در سه رشته طناب کشی، والیبال و فوتسال در بخش آقایان و در دو رشته طناب کشی و آمادگی جسمانی در بخش بانوان در روستای یساقی که قهرمان تیم روستا قهرمان شهرستان می باشد برگزار می شود.

رسولی تأکید کرد: برای اعتلای نام زیبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های بین المللی، المپیک، جهانی و آسیایی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ریزی، تدبیر، تلاش و همّت بلند گام برداریم تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان کردکویی در ورزش کشور داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان کردکوی در پایان از تلاش های بی دریغ مسئولین استان، هیأت های ورزشی، پرسنل تلاشگر، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان در هفته تربیت بدنی و ورزش تقدیر به عمل آورد و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش شهرستان کردکوی مسئلت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر