ابوذر پاسندی سرپرست اداره آبفار کردکوی شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 458 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۳ ب.ظ، سه شنبه، ۲۶ بهمن، سال ۱۳۹۵ نظرات بدون نظر

آیین تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان کردکوی پیش از ظهر امروز سه شنبه در اداره آبفار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، در این مراسم که محمدی معاون بهره برداری اداره کل آبفار گلستان، نوروزی معاون پشتیبانی و منابع انسانی آبفار گلستان، احمدی معاون فرماندار کردکوی، روحانی فر بخشدار مرکزی و کارکنان آبفار این شهرستان نیز حضور داشتند، از خدمات “مصطفی طیبی” مدیر سابق آبفار شهرستان کردکوی تقدیر و “ابوذر پاسندی” به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

حسین احمدی معاون فرماندار شهرستان کردکوی در این مراسم به خدمات ارزشمند مصطفی طیبی، مدیر سابق اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان کردکوی اشاره کرده و از زحمات دلسوزانه وی در دوران تصدی سمت مدیریت این اداره تشکر کرد.

وی همچنین برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد و خواهان ایجاد تعامل سازنده با مردم شد.

متن حکم سرپرستی آقای ابوذر پاسندی بدین شرح است:

آقای ابوذر پاسندی یساقی

با سلام و دعای خیر

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق مفید جنابعالی و به استناد بند ۱۰ ماده ۲۲ اساسنامه شرکت، به موجب این حکم بعنوان “سرپرست مدیریت امور آبفار شهرستان کردکوی” با شرح وظایف مندرج در پست شماره ۱۱-۲۴۷ منصوب می گردید.

امید است با استعانت از درگاه خداند متعال، همدلی و همکاری کلیه همکاران شاغل در آن مدیریت، معاونین و مدیران ستادی در انجام وظایف محوله و ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه با رعایت دقیق قوانین و مقررات، بخشنامه ها، آئین نامه ها و و دستورالعمل های مربوطه موفق و موید باشید.

مهدی شکیبافر
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

گفتنی است؛ مصطفی طیبی با ۲۶ سال سابقه کار و ۵ سال و نیم مدیریت در امور آبفار شهرستان کردکوی هم اکنون به عنوان مدیر جدید اداره امور آبفار شهرستان بندرگز معرفی گردید.

طیبی یکی از نیروهای جهاد سازندگی بوده که با تفکیک جهاد و کشاورزی به آبفار منتقل شد.

نامبرده دارای ۱۰ ماه خدمت داوطلبانه بسیجی می باشد که درحال حاضر به مدت ۲ ماه است که بعنوان مدیر جدید آبفار بندرگز معرفی شد.

همچنین عبدالحسین نجاتی مدیر سابق امور آبفار شهرستان بندرگز که به مدت ۸ سال بعنوان مدیر در این اداره خدمت کرد بعنوان مدیر جدید اداره امور آبفار شهرستان بندرترکمن منصوب شد.

و اما ابوذر پاسندی:

ابوذر پاسندی یکی از نیروهای کارآمد و جوان اداره امور آبفار شهرستان کردکوی می باشد.

وی دارای ۱۳ سال سابقه کار در اداره آبفار استان و شهرستان می باشد.

پاسندی پیش از این بعنوان مسئول مهندسی توسعه امور آبفار شهرستان کردکوی به مردم شریف کردکوی خدمت می کرد.

نامبرده دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران و دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس عمران (مهندسی سازه) است.

تصاویری از مراسم تودیع و معارفه:

انتهای پیام/

ارسال نظر