دانش آموزان سفیران مدیریت مصرف آب در خانواده ها و مدارس هستند
تعداد بازدید تعداد 374 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۱۲ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۴ فروردین، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

سرپرست مدیریت امور آبفار کردکوی گفت: دانش آموزان می توانند بیشترین تاثیر را در مباحث فرهنگی و مصرف صحیح آب داشته باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ابوذر پاسندی در نشستی که با دانش آموزان روستاهای شهرستان کردکوی در مسجد حضرت سید الشهداء (ع) روستای سرکلاته خرابشهر شهرستان کردکوی داشت، با عنوان اینکه دانش آموزان سفیران مدیریت مصرف آب در خانواده ها و مدارس هستند، گفت: دانش آموزان با حساسیت ویژه در ارتقای فرهنگ صحیح مصرف در میان خانواده ها نقش موثری را ایفا می کنند.

سرپرست مدیریت آبفار شهرستان کردکوی با بیان اینکه دانش آموزان می توانند بیشترین تاثیر را در مباحث فرهنگی و مصرف صحیح آب داشته باشند، اظهار داشت: این امر ناشی از حساسیت های ویژه ای است که کودکان در اجرای نقش ها دارند.

در ادامه این نشست خانم ابطحی از کارشناسان کنترل کیفی و آزمایشگاه شرکت آبفار گلستان مطالبی را در خصوص عملیات روزانه شامل آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی آب پرداخت و دانش آموزان نیز با روند آزمایشات و چگونگی گندزدایی نمودن آب شرب آشنا شدند.

وی در ادامه ضمن تشریح رویه بهداشت آب و هزینه های بالای تولید و توزیع آب شرب بهداشتی، لزوم صرفه جویی و مدیریت مصرف آب را خواستار شد.

گفتنی است؛ اجرای نمایش عروسکی با موضوع صرفه جویی در مصرف آب و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مدیریت مصرف برای کودکان و اهدای جوایز به برندگان از جمله برنامه های متنوعی بود که در این مراسم انجام شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر