اترک، کودک خردسال گلستانی را در خود غرق کرد + تصویر
تعداد بازدید تعداد 571 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ، یکشنبه، ۲۷ فروردین، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

کودک خردسال مراوه ای در رودخانه مرزی اترک غرق شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از راه اترک، عبدالواحد گرگانلی دوجی کودک خردسال مراوه ای که ساکن روستای قره گل تخته وسط می باشد، وقتی با دوستانش برای شنا به کنار رودخانه اترک می روند، متاسفانه غرق می شود و کمک های دوستانش هم نتیجه ای در بر ندارد و این کودک خردسال جان به جان آفرین تسلیم می کند.

gorganli3

حضرت قلی حاجیلی دوجی، مدیریت آموزش و پروش شهرستان مراوه تپه در گفتگو با راه اترک، ضمن تسلیت مصیبت وارده به خانواده این دانش آموز روستای قره گل گفت: با دلی آکنده از اندوه، این ضایعه جانگداز را به همکاران عزیز فرهنگی و دانش آموزان و بویژه والدین داغدارشان تسلیت عرض می نماییم.

دوجی ادامه داد: اگرچه رودخانه اترک آب زیادی ندارد ولی برخی از نقاط آن که آب تجمع می کرده، محلی شده است برای شنای بچه های خردسال، که متاسفانه این محل های خطرناک، حادثه ای غمبار را برای این دانش آموز خردسال ما رقم زد.

قارجان ایگدرآتابای، مدیر مدرسه روستای قره گل هم در گفتگو با راه اترک گفت: حادثه روز جمعه اتفاق افتاده و متاسفانه همه بچه هایی که برای شنا به کنار رودخانه رفته بودند، هم سن و سال بودند و وقتی عبدالواحد دچار غرق شدگی می شود، نمی توانند کاری برای او انجام دهند و تا هنگام رسیدن بزرگترها هم متاسفانه عبدالواحد غرق می شود.

مدیر مدرسه ادامه داد: کار اعزام او به مراوه تپه و کلاله نیز انجام می شود ولی تلاش های انجام شده نتیجه ای در بر ندارد.

عدم مهارت در شنا، عدم حضور بزرگسالان در کنار کودکان می تواند از جمله علت های بروز حوادثی اینچنینی باشد.

رودخانه اترک این روزها اگرچه آب زیادی ندارد ولی در برخی از نقاط که آب جمع شده است، کودکان برای شنا به آن مکانها می روند.

سایت راه اترک به نوبه خود، مصیبت وارده را به خانواده گرگانلی دوجی، تسلیت می گوید.

انتهای پیام/

ارسال نظر