مرد خنده ایران در کردکوی تجلیل شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 747 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۴۹ ب.ظ، یکشنبه، ۲۷ فروردین، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

جمعی از هنرمندان شهرستان کردکوی باحضور فرماندار و دیگر مسئولین شهری از علی غریب مرد خنده ایران تجلیل کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جمعی از هنرمندان شهرستان کردکوی باحضور فرماندار و دیگر مسئولین شهری از علی غریب مرد خنده ایران تجلیل کردند.

مجتبی جمالی فرماندار کردکوی، حسین احمدی معاون فرماندار کردکوی، مقصودلو شهردار کردکوی، رسول رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی در این برنامه حضور داشتند.

گفتنی است؛ نخستین دوره مسابقه “زمانی برای خندیدن” در ایام عید ۹۶ از شبکه سوم سیما با موضوع مسابقه بین جوانان علاقه‌مند به اجراهای زنده طنز برگزار شد.

علی غریب یکی از شرکت‌کنندگانی بود که از شهرستان کردکوی استان گلستان در این مسابقه شرکت کرد و به مرحله فینال رسید که پس از اجرای خود در مرحله پایانی از بین پنج شرکت کننده راه‌یافته به فینال این مسابقه توانست با کسب ۳۹ امتیاز از مجموع ۴۰ امتیاز ممکن، به عنوان نفر اول این مسابقه معرفی شود و مهدی صفوی‌زاده از یزد نیز به عنوان نفر دوم مسابقه زمانی برای خندیدن انتخاب شد.

علی غریب پس از موفقیت در این مسابقه اعلام کرد که از مهدی صفوی‌زاده تشکر می‌کنم که حتی در این مرحله به نوشتن متن اجرایم کمک کرد و بعد هم این موفقیت را تقدیم می‌کنم به پدر و مادرم که خیلی برای من زحمت کشیدند و دستشان را از اینجا می‌بوسم.

وی ادامه داد: در شهر کردکوی کمی مظلومیم اما برخی از اساتید ما را کمک می‌کنند و روز اولی که برای مسابقه آمدم امید نداشتم و تنها دو دست لباس همراه خودم آوردم اما یاد گرفتم همیشه امیدوار باشم و ناامید نباشم.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر