بیکاری و نابسامانی اقتصادی نتیجه رانت‎خواری‎ها و کم‎کاری دولت است / مردم از عملکرد بسیار ضعیف دولت گله‎مند هستند
تعداد بازدید تعداد 307 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۳۵ ب.ظ، جمعه، ۲۲ اردیبهشت، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان گلستان گفت: بیکاری و نابسامانی اقتصادی حاکم در کشور نتیجه رانت‎خواری‎ها، تبعیض‎ها و کم‎کاری و نگاه دولت به خارج است.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ حجت‎الاسلام سیدمحسن طاهری با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و وضعیت سخت معیشتی مردم، اظهارکرد: همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات مختلف خود به‎ویژه در ابتدای سال نو فرمودند یقیناً عملکرد دولت در این زمینه عملکرد بسیار ضعیفی بوده که موجب گلایه‎مندی مردم شده است.

وی با بیان اینکه همه دولت‎ها در خدمت‎رسانی گام‎هایی برداشتند، گفت: مسأله بیکاری و نابسامانی اقتصادی حاکم در کشور نتیجه کم‎کاری دولت، رانت‎خواری‎ها، تبعیض‎ها و نگاه به بیرون دولت در مسأله اقتصادی است.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان گلستان با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت تولید داخلی و اقتصاد درون‎زا، افزود: همانطور که معظم‎له فرمودند نگاه ما باید به درون باشد تا با ایجاد اقتصاد درون‎زا و فعال کردن کارگاه‎های تولیدی متوسط و کوچک مشکلات اقتصادی کشور بهبود یابد.

طاهری با بیان اینکه باید برنامه‎ای کوتاه مدت برای بهبود نسبی وضعیت اقتصادی کشور و نگاه بلندمدت برای ریشه‎کن کردن مشکلات اقتصادی طراحی و تدوین شود، تصریح کرد: یقیناً دولتی که حجت‎الاسلام رئیسی در نظر دارند دولتی با روحیه انقلابی و نگاه به استعدادهای درونی کشور است که با چنین نگاهی مشکلات فعلی کشور قابل حل است.

وی با اشاره به اقدامات مقام معظم رهبری برای جلوگیری از دو قطبی شدن فضای انتخابات در سال گذشته، اذعان کرد: مقام معظم رهبری این کار را برای نزدیک شدن شدن نیروهای انقلابی دلسوز انقلاب اسلامی انجام دادند البته لازمه این مسأله این نیست که صرفاً یک سلیقه داشته باشیم بلکه باید سلایق را به هم نزدیک کنیم تا هنگام خطر با انسجام و وحدت کارها را پیش ببریم./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر