تبریک نخبه گرگانی طرفدار رئیسی به روحانی/ دشمن مجبور شد به صداقت نظام اعتراف کند
تعداد بازدید تعداد 670 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۲۷ ق.ظ، یکشنبه، ۳۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۶ نظرات یک نظر

میثم احمدی، دانشجوی رشته دندانپزشکی و فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان گرگان که در ستاد آیت الله سیدابراهیم رئیسی فعال بود طی پیامی پیروزی حسن روحانی را تبریک گفت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از پاسرو؛ نه تنها ایران بلکه همه جهان با دیدن صحنه حماسه ساز ملت در انتخابات ۹۶ بر اقتدار نظام اسلامی معترف گشتند، از مظاهر این اقتدار، وحدت ملت چه از نظر قومی و مذهبی و چه از نظر گرایش های سیاسی است.

یادداشت زیر را میثم احمدی، دانشجوی رشته دندانپزشکی و فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان گرگان که در ستاد آیت الله سیدابراهیم رئیسی فعال بود منتشر کرده که از نظر می گذرانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض بهترین سلامها و تبریکات فراوان به محضر ملت شریف ایران که با مشارکت بالای هفتاد درصدی خود، بار دیگر اتحاد و انسجام ملی ایران را به رخ جهانیان کشیدند و بعد به دوستان، اساتید ، همشهری ها و هموطنانی که به آقای روحانی رای دادند و امروز از این پیروزی شادکامند.

بنده چندین مرتبه تاریخ انقلاب را مطالعه کرده و تا حدی بر حوادث رخ داده برای انقلاب عزیزمان آگاهم و بر همین اساس عرض می کنم که انتخابات اخیر؛ بینظیرترین انتخابات سی و هشت سال اخیر می باشد.

بعد از سی و هشت سال تحریم انتخابات توسط دشمنان قسم خورده و خارج نشین این نظام، امسال، همه حرفشان این بود که بیایید و در انتخابات شرکت کنید و به فلان شخص رای دهید!!! کسانی که عمری بود به دروغ، این نظام و رهبرانش را به رای دزدی متهم می کردند و معتقد بودند که انتخابات ایران فرمایشی ست، بالاخره به صداقت این نظام و رهبر گرانقدرش در پاسداری از آراء ملت اعتراف کردند و با تشویق ملت به رای دادن، عملا به نفع جمهوری اسلامی ایران کار کردند.

این حضور ملت در انتخابات، فارغ از نتیجه اش، رای به اصالت و پاکی جمهوری اسلامی بود، رای به پاکدستی و خلوص رهبری بود و رای به انقلاب و آرمانهای انقلاب بود…

دشمنان این ملت، ناخواسته وارد بازی ای شدند که برنده ای جز ملت و انقلاب نداشت و این مهم را مدیون حضور شما مردمان عزیز سرزمینمان ایران و البته لطف خداوند متعالیم…

انتخابات در ایران، میدان جنگ بین اقوام، طایفه ها و جناح ها نیست… انتخابات در ایران یک جشن بزرگ ملی ست… هر کس که منتخب ملت شود، رئیس جمهور همه ست و همه ملزمند تا برای سربلندی ایران عزیز وی را همراهی کنند…

کل کل های انتخاباتی تمام شد… حالا نوبت تلاشی دوباره برای ساختن ایرانی آبادتر، آزادتر و شکوفاتر است. حالا نوبت همدلی ست!

سید نازنین ما هم اگرچه از رقیب خود رای کمتری آورد، اما از عشق مالامال ما به او و تفکراتش ذره ای کم نشد! ما با او مزه ی سیاست بی دوز و کلک را چشیدیم… طعم حزب اللهی بودن را پای تک تک سخنرانی هایش حس کردیم و در کلاس اخلاقش، درس رازداری و ظرفیت داشتن آموختیم… سید ابراهیم رئیسی، شخصیتی کم نظیر در دنیای امروز سیاست  است که مغلوب جنگ روانی حریف شد ولی اخلاقش اجازه نداد تا مانند طرف مقابل لب به سخن ناروا بگشاید!

سید ابراهیمِ عزیزتر از جانمان، در انتخابات شکست خورد در حالی که طرفدارانش نه سطلی آتش زدند، نه شیشه ای شکستند و نه شهری را به آشوب کشیدند و این افتخار ماست که سید ما آنقدر وجود دارد که شکست را قبول کند و هشت ماه کشور را به آشوب نکشد…

و للله عزه جمیعا

میثم احمدی

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

انتهای پیام/

ناشناس می گوید:

سید ابراهیم رئیسی، شخصیتی کم نظیر در دنیای امروز سیاست است که مغلوب جنگ روانی حریف شد ولی اخلاقش اجازه نداد تا مانند طرف مقابل لب به سخن ناروا بگشاید!
جمله فوق برگرفته از متن بالاست. کاشکی همانکه تبریک نمیگفت.(مغلوب جنگ روانی حریف شد) .یعنی شعور ملت که ۲۳ میلیون به آقای روحانی رای دادند چه شد؟ پس میگوییم مردم فهیم ! یعنی چه؟ مردم ایران فهیم هستند ولی سلایق سیاسی مختلف دارند. اگر سید ابراهیم رییسی زیاد مطلبی نگفت بخاطر این بود قالیباف به اندازه کافی گفت و به نفع آقای رئیسی هم کنار رفت. و در ضمن مورد انتقاد مطمئنا بیشتر رئیس جمهور فعلی میباشد که قدرت دست او بود. و باید دفاع کند. ثانیا آقای رئیسی گفته شد شخصیتی کم نظیر در سیاست است .کدام سیاست؟
ایشان مسئولیت اجرایی اصلا نداشت ولی قبول داریم انسان شریفی است و در اینجا به ۱۶ میلیون هوادار ایشان تبریک میگوییم.بنظرم آقای رئیسی با این همه طرفدار کاملا قابل احترام است.پس همان شعور مردم وایجاد حماسه جای بسی خوشحالی دارد که مردم به نظام علاقمند هستند.
در ضمن دو طرف فقط از اختلاس و دزدی و حیف ومیل منافع ملی و مذهبی صحبت کردند و راهکار ارائه ندادند .شیوه مناظره باز هم غلط بود و کاندیداها سرگرم مسائل جنبی شدند.ولی دمکراسی کامل هم در ایران برگزار نمیگردد همه اقوام و ادیان ومذاهب نمیتوانند کاندید شوند ولی یک کودک ۵ تا ۶ ساله برای ریاست جمهوری ثبت نام میکند . واین توهین به مذاهب و ادیان و قومیت های ملی است که ایرانی الاصل میباشند..اگرد فردی سنی باشد ولی مسلمان نمیتواند کاندید شود و این دمکراسی را بهم میزند وباید قانون اساسی بازنگری شود چه بسا یک فرد سنی یا مسیحی شایستگی مسایل سیاسی را داشته باشد .و همه باید میدان عمل داشته باشند.در کشورهای دمکراسی دارند اینگونه است یک خانم مراکشی مثلا وزیر در یک کشور اروپایی شد..باید قبول کرد دمکراسی شامل همه ادیان و مذاهب میشود در غیر اینصورت فقط عده خاصی بصورت سنتی خواهند بود و شاسته سالاری کنار میرود. در ضمن خیلی از افراد توسط شورای نگهبان کنار گذاشته شدند .مگر در ۲۸ سال ریاست جمهوری قبلی آقایان رفسنجانی و خاتمی و احمدی نژاد و روحانی چه تاج گلی بر سر این ملت عزیز زدند .همیشه شورای نگهبان در حال اشتباه است.۲۴ سال مردم با روسای جمهوری بودند یکی پس از دیگری ریزش داشتند . به سوابق توجه کنید .پس واقعا آیا شایسته بودند ؟بخصوص دو نمونه اخیر خاتمی و احمدی نژاد یکی ممنوع التصویر و دیگری رد صلاحیت شد.اگر گزینه بهتر بجای میر سلیم و طبا طبایی بود مطمئنا روحانی پیروز نمیشد.!! ولی مردم گزینه نداشتند و مجبور بودند برای حفظ آبروی نظام و در مقابل دشمنان پلید خارجی به سرکردگی آمریکا و داخلی سربلند باشند.و به وظیفه خویش بدرستی عمل کردند احسن به این ملت فهیم موقعیت شناس.و ولایت مدار
اما بگذریم در ضمن باید اعتراف کرد آقای روحانی در ۴ سال قبل آنچنان هم موفق نبود .وعده هایی که دوست داشت اجرایی نشد ولی قصد فریب هم نداشت .این جزو ناکارآمدی دولت روحانی میباشد. اما دیگر باید به وعده های خویش عمل نماید و فساد سیستماتیک را ریشه کن نماید .مسئولیت او در این دوره سنگین تر است او باید به فکر معیشت مردم باشد. امیدواریم خداوند تبارک وتعالی ایشان و همه دولتمردان نصرت عنایت فرماید ودر سایه رهبری مقام معظم رهبری این کشور به جایگاه واقعی خویش و دستیابی به آرمانهای امام راحل موفق گرداند . والسلام

ارسال نظر