توزیع ۱۷۵۰ قطعه جوجه ۴۵ روزه در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 453 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ق.ظ، سه شنبه، ۲ خرداد، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۱۷۵۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ محمد لشگربلوکی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: بسیج سازندگی در راستای گفتمان سازی منویات مقام معظم رهبری هرساله به توزیع جوجه های بومی و محلی ۴۵ روزه اقدام می کند.

وی افزود: پنجمین دوره توزیع جوجه بومی در سال ۹۶ از سوی بسیج سازندگی شهرستان کردکوی به تعداد ۱۷۵۰ قطعه در کانون بسیج این شهرستان توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی اظهار داشت: به دلیل استقبال خوب مردم شهرستان کردکوی از این طرح بسیج سازندگی در آینده هر ۱۰ روز یکبار به توزیع جوجه خواهیم پرداخت.

لشگربلوکی با بیان اینکه جوجه های توزیع شده از نوع جوجه های بومی و محلی می باشند که نژاد آنها از دورگه های اصفهان و تبریز هست، خاطرنشان کرد: این جوجه ها را بصورت یک روزه در استان گلستان تحویل می گیرند و تا ۴۵ روز پرورش می دهند و زمانی که به ۴۵ روز رسید در سطح شهرستانها توزیع می شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ طی چهار مرحله به تعداد ۱۰ هزار قطعه جوجه بین مردم این شهرستان توزیع کردیم، گفت: امسال باتوجه به شرایط و پتانسیل و همچنین تبلیغاتی که صورت گرفت تعداد ۴ هزار و ۲۵۰ قطعه را در دو مرحله توزیع کردیم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی ابراز امیدواری کرد: در تلاشیم تا در سال ۹۶ توزیع جوجه در سطح شهرستان کردکوی از ۲۰ هزار قطعه نیز بگذرد.

لشگربلوکی در خاتمه یادآور شد: چهارمین مرحله توزیع جوجه روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در کانون بسیج شهرستان کردکوی توزیع خواهد شد که مردم شریف شهرستان جهت هماهنگی و خرید جوجه می توانند با شماره تماس ۰۹۱۱۳۷۷۵۸۵۲ (محمدلشگربلوکی) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر