برگزاری محفل انس با قرآن دانش آموزی در کردکوی/معرفی خانواده نمونه قرآنی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 408 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۰۱ ب.ظ، شنبه، ۲۰ خرداد، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مراسم معنوی و نورانی محفل انس با قرآن دانش آموزی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا؛ مراسم معنوی و نورانی محفل انس با قرآن دانش آموزی با همت حسن عارف مسئول دارالقرآن اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر این شهرستان برگزار شد.

قاریان نونهال، نوجوان و جوان که هر کدام از این عزیزان دارای عناوین شهرستانی، استانی و کشوری بودند در این مراسم به تلاوت قرآن پرداختند.

خانواده ها در راستای تأکید بر اهمیت برگزاری چنین مراسمات معنوی و نورانی فرزندان خود را در این مراسم همراهی کردند.

اجرای همخوانی و تواشیح توسط موسسه قرآنی هدایت، معرفی خانواده نمونه قرآنی، برنامه حفظ و روخوانی توسط نونهالان زیر هفت سال، سخنرانی آقای حسینی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش گلستان از برنامه های اجرایی در این مراسم بود.

یکی از بخش های بسیار مهم این مراسم؛ حضور و تجلیل از خانواده نمونه قرآنی بود که بسیار جالب توجه بود.

از سه عضو خانواده یعنی مادربزرگ (حافظ کل)، مادر (حافظ ۱۰ جزء) و دختر (حافظ سه جزء) قدردانی بعمل آمد.

همچنین این مراسم با مجریگری امیرحسین پاکدل مجری نوجوان محله ولاغوز همراه بود که خود از قاریان برتر استان گلستان می باشد.

لازم به ذکر است؛ آقای حسن عارف مسئول دارالقرآن اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی و مدیر و موسس موسسه قرآنی هدایت از فعال ترین نیروی قرآنی این شهرستان محسوب می شود که با همت جهادی خود فعالین قرآنی بسیاری زیادی را در انواع سنین تربیت کرده است.

گفتنی است؛ این مراسم با حضور دکتر سیدرضا حسینی رییس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش گلستان، بهرامی معاون پرورشی، دکتر عارف مسئول دارالقرآن کریم آموزش و پرورش، خانم گلفیروزی فرمانده بسیج فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان قرآنی در کانون فرهنگی تربیتی کوثر همراه بود.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: یعقوب محمودی

انتهای پیام/

ارسال نظر