کلاهبرداری به اسم کمک به درمان کودک گرگانی؟/ وزارت بهداشت: مردم مراقب شیادان باشند، درمان عماد رایگان است
تعداد بازدید تعداد 188 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۰۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۴ خرداد، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با تاکید بر رایگان بودن هزینه‌های درمانی عماد گفت: گویا برخی افراد شماره حساب هایی برای کمک اعلام کرده‌اند اما مردم مراقب باشند که به دام شیادان نیفتند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از ایسنا، عباس زارع نژاد گفت: تیم پزشکی پیگیر کارهای درمانی اوست. در حال حاضر هم منتظر هستیم که پاسخ آزمایش ها مشخص شود.

مشاور وزیر بهداشت گفت: باز هم تاکید می کنم که تمام هزینه های درمانی عماد را وزارت بهداشت به عهده دارد و خانواده او هیچ هزینه‌ای نخواهد داد؛ البته برای تأمین هزینه‌های معیشتی با کمک نماینده گرگان پیگیریهایی صورت گرفته است ولی کمک خیرین حتما راهگشاست ولی از نظر درمانی هیچ هزینه ای به دوش خانواده این کودک نیست.

در ادامه گفت: گویا برخی افراد شماره حساب هایی را اعلام کرده اند تا کمک هزینه درمان عماد را جمع آوری کنند اما با توجه به اینکه تمام هزینه های درمانی به عهده وزارت بهداشت است، مردم باید مراقب باشند که به عنوان انجام کار خیر در دام شیادان نیفتند ضمن اینکه در صحبتی که امروز با مادر بیمار داشتم ایشان تاکید میک‌ردند که غیر از کمک وزارت بهداشت تا کنون کمکی نقدی یا غیر نقدی به این خانواده نشده است.

انتهاي پيام/

ارسال نظر