تجاوز مرد ۳۰ ساله به دختر ۱۲ساله گرگانی / مرگ دختر در اثر خودکشی با قرص
تعداد بازدید تعداد 531 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۹ ب.ظ، پنج شنبه، ۱ تیر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

تجاوز مرد ۳۰ ساله به دختر ۱۲ساله در یکی از روستاهای شهرستان گرگان منجر به خودکشی و مرگ وی شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از گلستان ما؛ طی اتفاقی ناگوار در شب ۲۷ خرداد (شب ۲۳ ماه مبارک رمضان) دختر ۱۲ ساله اهل یکی از روستاهای گرگان توسط یک مرد ۳۰ ساله مورد تجاوز قرار گرفت ، این دختر به دلیل این که تاب تحمل این اقدام زشت را نداشت با خوردن قرص دست به خودکشی زد و به دلیل عدم رساندن به موقع وی به بیمارستان پس از چند روز بستری و تحمل آثار قرص، سرانجام روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

این اتفاق این گونه آغاز شد که این دختر ۱۲ ساله در شب ۲۷ خرداد(مصادف با شب قدر بیست و سوم) با یکی از دوستان خود در خیابان های روستا مشغول گفتگو بودند که با یک مرد ۳۰ ساله مجرد اهل همان روستا روبرو شدند، این مرد با دیدن این دو، به وسیله چاقو آن ها را تهدید می کند که دوست این دختر از ترس پا به فرار می گذارد اما دختر ۱۲ ساله در دام هوای نفس این مرد می افتد و در اقدامی زشت و ناگوار، وحشیانه مورد تجاوز قرار می گیرد.

این دختر پس از این اقدام زشت با چشمان گریان دوان دوان به سمت منزل خود می رود و موضوع را با مادرش در میان می گذارد که مادرش وی را به آرامش دعوت می کند تا فردا صبح موضوع را پیگیری کند .

اما صبح فردا که والدین این دختر از خانه خارج می شوند، این دختر ۱۲ ساله که تاب تحمل این اقدام زشت و زننده و دور از انسانیت را نداشت در حالیکه در منزل تنها بوده ، با خوردن قرص دست به خودکشی می زند و زمانی که اولین نفر از اعضای خانواده وارد منزل شد، دیگر دیر شده بود و قرص اثر خود را گذاشته و دخترک بی حال و بی جان روی زمین افتاده بود.

سپس این دختر بی گناه به بیمارستان منتقل شد و اقدامات برای خارج کردن قرص از بدن وی انجام شد اما به دلیل عدم رساندن به موقع وی، پس از چند روز بستری و تحمل آثار قرص، سرانجام بامداد روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

طبق گفته والدین، این دختر که در طول این چند روز بستری چندین بار به کما رفت و به هوش آمد، در یکی از زمان هایی که به هوش بود، داستان این اقدام زشت را برای مامورین نیروی انتظامی تعریف کرده است و مامورین زحمتکش انتظامی با تشکیل پرونده در جستجوی مرد ۳۰ ساله که پس از شنیدن خودکشی این دختر پا به فرار گذاشته است، می باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر