قدس مسئله و باوری اعتقادی است/ بهانه های سیاسی نمی تواند عظمتش را کمرنگ کند
تعداد بازدید تعداد 221 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۰۷ ق.ظ، جمعه، ۲ تیر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با صدور بیانیه ای از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و این روز را سرنوشت ساز در روند مقاومت ملتهای مظلوم خواند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از  دانشجو سلام، همزمان با روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان  گلستان بیانیه ای جهت شرکت تمامی اقشار خصوصا دانشجویان صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز اسلام است، روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و باید احیاء بکنیم.

بیش از نیم قرن است که دستان تجاوز گر و تروریست جهانی از آستین رژیم اشغالگر و فاشیست صهیونیست بیرون آمده امنیت و آرامش را از مردم فلسطین و خاورمیانه سلب کرده است.با گذشت۳۷ سال از ابتکار راهبردی و آینده نگرانه امام خمینی(ره) در آخرین جمعه ماه مبارک به نام روز قدس امروز مشخص است که روز قدس تنها یک نامگذاری نبوده بلکه یک جریان سازی فرهنگی سیاسی و ترسیم یک راهبرد سرنوشت ساز در روند مقاومت اسلامی ملتهای مظلوم و استکبار زده جهان است.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان گلستان در شرایطی که کریدور کربلا تا قدس به نفع  محور مقاومت، مسلح گردیده همراه با آحاد ملت آگاه ایران اسلامی و جهان با حضور یکپارچه در راهپیمایی  دندان شکن روز جهانی  قدس تجدید بیعت با آرمانهای بلند حضرت امام خمینی و منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای «مد ظله العالی» اعلام می داریم:

قدس متعلق به همه مسلمین است، و تمام سرزمین  فلسطین از بحر تا نهر که سالهاست غاصبانه به اشغال رژیم صهیونیستی در آمده است بدون کم و کاست به فلسطینیان برگردانده شود، فقط مردم فلسطین هستند که باید برای سرزمین و سرنوشتشان تصمیم بگیرند.

ما دانشجویان اعلام می داریم حضور حماسی ملت، مقطعی  و لحظه ای نیست بلکه امری مداوم و برخواسته از عمق به اعتقادات است و آنان که تصور می کنند با طرح بهانه های واهی فتنه، ترور و تحریم های موشکی و  هسته ای می توانند در عزم مردم شهید پرور خللی ایجاد کنند، به عیان ببینند ملت انقلابی چگونه جانانه و هوشیارانه از حریم اسلام ولایت دفاع می کنند.

ما دانشجویان، فرقه ظاله  تکفیری خبیث را که از پشتیبانی مالی، فکری و تبلیغی آمریکا، صهیونیست جهانی و حکام قبیله ای مرتجع منطقه برخوردار است، جریانی خارج از اسلام ناب و یک مصیبت واقعی برای اسلام می دانیم و امیدواریم با بیداری و مقاومت روز از افزون ملت های مسلمان شاهد سرنگونی رژیم های قبیله ای و دیکتاتور منطقه باشیم.

ضمن تقدیر از عملکرد کلیه های نیروهای نظامی،انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی به تروریستهای تکفیری و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آنان هشدار می دهیم، در صورت تکرار اقدامات پلید و انتحاری علیه ملت ایران،خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام ما، عاملین و مسبان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.

در پایان ما دانشجویان آگاه و بیدار استان گلستان هم دوش دیگر مردم آزاده و مسلمان ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و ندای مظلومیت، حق طلبی، آزادی خواهی و رهایی قدس شریف را از چنگال صهیونیسم غاصب و جنایتکار سر خواهیم داد.

الا ان حزب الله فهم الغالبون

انتهاي پيام/

ارسال نظر