مداخله كارشناسان مركز مشاوره جان يك جوان ۲۲ ساله را نجات داد
تعداد بازدید تعداد 246 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۲۳ ب.ظ، شنبه، ۱۷ تیر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از نجات جان يك جوان ۲۲ ساله توسط كارشناسان مركز مشاوره آرامش انتظامي گلستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ “علي بهرامي” با اعلام اين خبر گفت: ساعت ۲۳ و۳۰ دقيقه شب گذشته از طريق مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ به كارشناسان مركز مشاوره و مددكاري آرامش فرماندهي انتظامي استان اطلاع داده شد، جواني حدودا ۲۲ ساله در بالاي ساختمان هفت طبقه در گرگان قصد خودكشي دارد.

وي گفت: بلافاصله كارشناسان مركز مشاوره آرامش در محل مورد نظر حضور پيدا كردند ودر حالي كه ماموران آتش نشاني و اورژانس اجتماعي نيز در محل بودند، تلاش جهت كمك به اين جوان را كه از لحاظ روحي بسيار آشفته و به توصيه هاي اورژانس اجتماعي هيچ توجهي نداشت و قصد خودكشي از بالاي ساختمان را داشت، آغاز كردند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي گلستان گفت: با مداخله كارشناسانه كاركنان مركز مشاوره انتظامي استان و اطلاع از شكست عشقي اين جوان، كارشناسان چاره جويي كرده و دختر مورد علاقه و خانواده وي،  را به محل فراخواندند.

بهرامي اظهار داشت: پس از دو و نیم ساعت بحث و تبادل نظر و گوش فرا دادن به صحبت هاي جوان مورد نظر و دعوت به آرامش و توصيه به رسيدگي به مسائل و مشكلات آنان در يك فرصت مناسب، سرانجام وي از قصد خود منصرف از بالاي ساختمان به پايين هدايت شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر