شورای نگهبان اسلامیت نظام را حفظ می کند/ نگذارید با انتشار این فصلنامه مدیون خون شهدا شوید
تعداد بازدید تعداد 300 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۳ ب.ظ، جمعه، ۲۳ تیر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

امام جمعه بندرترکمن گفت:تمجید از حکومت ننگین پهلوی و زیر سوال بردن خدمات ۳۸ساله نظام خلاف قانون مطبوعات در کشور و نظام است چرا مسولین خود را به تساهل و تغافل زده اند ؟!نگذارید با انتشار این فصلنامه مدیون خون شهدا شوید.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از آوای ترکمن ، حجت الاسلام محمد صالح منصوری در خطبه های سیاسی عبادی جمعه با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار کرد: شورای نگهبان فیلتر بزرگ و مهمی در نظام است.

امام جمعه بندرترکمن افزود: این شورا نقش مهم و جدی در تصویب مصوبات مجلس شورای اسلامی دارد و بنا به فرمایشات رهبری اسلامیت نظام را حفظ می کند.

وی با انتقاد از مطالب فصلنامه ای در گرگان که با توهین به مقدسات و سکوت مسولین همچنان در حال انتشار است و به کار خود ادامه می دهد تصریح کرد:متاسفانه مدتهاست که فصلنامه ای در استان منتشر می شود که انحرافات بسیار در آن منتشر شده و مسولین استانی برخوردی با گردانندگان آن ندارند.

حجت الاسلام منصوری با اشاره به ارتزاق این فصلنامه از درآمد و یارانه دولتی و توهین آشکار آن به مراجع تقلید و مسخره کردن مقدسات اسلامی اذعان داشت: طبق قانون مطبوعات ، اهانت به دین مبین اسلام و مراجع تقلید جرم است لذا برخورد جدی مسولین قضایی و نظامی با انتشار این فصلنامه به شدت احساس می شود.

وی با اشاره به توهینات دامنه دار این فصلنامه اضافه کرد: در این فصلنامه به جای عنوان کردن امام خمینی از آیت الله خمینی استفاده شده است،همچنین در این فصلنامه بارها با حمایت از ضدانقلاب ، انقلابیون و رحانیون را در مبارزات علیه رژیم پهلوی عقبتر از منافقین دانسته و با تمجید منافقین جای شهید و مجرم و جنایتکار عوض شده است که جای بسی تاسف است.

امام جمعه بندرترکمن با انتقاد از عملکرد این فصلنامه خاطر نشان کرد: تمجید از حکومت ننگین پهلوی و وزیر سوال بردن خدمات ۳۸ساله نظام خلاف قانون مطبوعات در کشور و نظام است چرا مسولین خود را به تساهل وتغافل زده اند ؟!نگذارید با انتشار این مطالب مدیون خون شهدا شوید.

انتهای پیام/

ارسال نظر