استقبال کارکنان مرزبانی گلستان از کاروان زیرسایه خورشید
تعداد بازدید تعداد 436 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۲ ق.ظ، سه شنبه، ۱۰ مرداد، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مراسم استقبال کارکنان مرزبانی استان گلستان از کاروان زیر سایه خورشید در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) گرگان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ با عنایت به حضور کاروان زیرسایه خورشید در استان گلستان، مسئولین و کارکنان مرزبانی استان گلستان با حضور در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) گرگان از حاملان پرچم حضرت امام رضا (ع) و کاروان زیرسایه خورشید استقبال نمودند.

در حاشیه این مراسم حجت الاسلام برومند روحانی اعزامی از شهر مقدس مشهد و عضو کاروان زیرسایه خورشید طی سخنانی گفت: جشن زیر سایه خورشید، در دهمین سال متوالی در استان گلستان برگزار می‌شود، این جشن همزمان با گرامیداشت دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا (علیه السلام) برگزار خواهد شد.

وی افزود: سفیران رضوی که متشکل از خادمان رضوی هستند، برنامه‌های مختلفی را در نکوداشت دهه کرامت تا روز میلاد حضرت علی‌‌‌ بن‌ موسی‌الرضا (ع) با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در قالب طرح زیر سایه خورشید در استان گلستان اجرا خواهند کرد.

در این مراسم حجت الاسلام “علی آفتابی” رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان گلستان طی سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از حضور خادمان بارگاه رضوی و حاملان پرچم مقدس حضرت امام رضا (ع) تقدیر کرد و گفت: برگزاری این جشن های ارزشی، معنویت را درجامعه افزایش می دهد.

امام رضا (ع) در زمان حیات مبارک خویش کانون مهر و عاطفه نسبت به مردم بود

وی با بیان اینکه امام رضا (ع) در زمان حیات مبارک خویش کانون مهر و عاطفه نسبت به مردم و مظهر عشق و محبت نسبت به آن‌ها بودند، اظهار داشت: این مهربانی در تک تک زوایای زندگی و برخورد ایشان با آحاد مردم جامعه آن روز به روشنی مشهود است و این مهر و عاطفه همچنان پس از سالها از شهادتشان وجود دارد.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان گلستان خاطرنشان کرد: این نوع رفتار امام رضا (ع) را باید در کنار مقام عظیم معنوی آن حضرت قرار داد تا رأفت و مهر ورزی که امام داشتند بیشتر خود را جلوه کند و درسی به ارادتمندان و شیعیان باشد که نباید به صرف رسیدن به پستی، مقامی و مالی خود را تافته جدا بافته بدانند و خود را ممتاز از دیگران قلمداد نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر