دیدار معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني گلستان با خبرنگاران رادکانا+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 590 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۴ ب.ظ، دوشنبه، ۲۳ مرداد، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني به همراه معاون تبليغات و روابط عمومي عقيدتي سياسي مرزباني استان گلستان بمناسبت روز خبرنگار با مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا دیدار و تجلیل کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ به مناسبت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهيد خبرنگار محمود صارمي و گراميداشت روز خبرنگار سرگرد ” حسين لياقي ” معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني به همراهي سروان ” حسن الوند ” معاون تبليغات و روابط عمومي عقيدتي سياسي مرزباني استان گلستان در دفتر پایگاه خبری تحلیلی رادكانا از اقدامات مناسب و مؤثر اين پایگاه خبری با فرماندهي مرزباني استان گلستان تقدير و تشكر بعمل آوردند.

معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني در اين ديدار سرگرد” حسين لياقي” ضمن عرض تبريك به مناسبت روز خبرنگار گفت: روز خبرنگار در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی كنند و بدون شک رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم از طریق ارائه اطلاعات دقیق و روایت حقیقت است.

معاون اجتماعي فرماندهي مرزباني استان گلستان اظهار داشت: ارائه اطلاعات صحیح و صیانت از افکارعمومی در مقابل هجمه های دشمنان، دغدغه راستین خبرنگارانی است که با تأسی از شهید محمود صارمی نشر حقیقت و گسترش آگاهی های عمومی را رسالت ذاتی خود می دانند.

در ادامه سروان ” حسن الوند ” معاون تبليغات عقيدتي سياسي مرزباني استان گلستان نيز ضمن تبريك روز خبرنگار گفت: خبرنگاران سرمایه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و البته که انجام درست این رسالت بزرگ اجری اخروی دارد و باید با حمایت همه جانبه از تلاشگران این عرصه قدردانی کنیم.

وی با قدردانی و اهداي هدايا به خبرنگاران در اطلاع رسانی از حوزه فعالیت فرماندهي مرزباني استان گلستان افزود: دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاری های رسانه ای به گرمی می‌فشاريم.

تصاویری از این دیدار:

انتهای پیام/

ارسال نظر