دیدار اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با رئیس بیمارستان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 497 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۵۸ ب.ظ، پنج شنبه، ۲ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی پردیس کردکوی و جمعی از دانشجویان بمناسبت روز پزشک و بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا با ریاست بیمارستان فوق تخصصی قلب امیرالمؤمنین (ع) و ریاست درمانگاه شفاگستر شهرستان کردکوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ فرمانده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی با « دکتر زاوش افراسیاب» رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی و «دکتر سیدوحید حسینی» یکی از پزشکان زحمت‎کش کردکوی دیدار و در روز پزشک با اهدای لوح تقدیر از آنها قدردانی کردند.

فرمانده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی ضمن قدردانی از پزشکان و ریاست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی، اظهار کرد: انتظار ما از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی خدمت‎رسانی بیشتر و بهتر به مردم است تا با بهره‎برداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته نیازها و مطالبات مردم در حوزه درمان برطرف شود زیرا مردم ولی نعمتان ما هستند.

علی رسولی افزود: هر جایی که بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی برای تکمیل امکانات و تجهیزات خود دچار مشکل شود ما این آمادگی را داریم که از پتانسیل جوانان انقلابی برای مطالبه‎گری و حل کمبودها در این راه ارائه کنیم.

فرمانده دفتر بسیج دانشجویی شهید فراتی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی با بیان اینکه بیش از پیش باید اخلاق‎مداری سرلوحه کار بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی باشد، اظهار داشت: سعی شود هزینه‎های درمان به‎ویژه برای افراد مستضعف کاهش یابد.

وی در پایان به فعالیت قرارگاه جهادی شهرستان کردکوی اشاره کرد و به رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی و «دکتر زاوش افراسیاب» پزشک پرتلاش کردکویی پیشنهاد داد که در اردوهای جهادی دانشجویی به‎عنوان پزشک حضور یابند که ایشان آمادگی خود را برای کمک روز افزون به محرومین و حضور در این جهاد های خدا پسندانه اعلام کردند.

گفتنی است؛ در پایان این دیدار ضمن تبریک روز پزشک با اهدای لوح تقدیر از زحمات این دو پزشک تقدیر و قدردانی شد.

تصاویری از این دیدار:

انتهای پیام/

ارسال نظر