امروز، آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
تعداد بازدید تعداد 279 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۳۰ ب.ظ، پنج شنبه، ۲ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: امروز، دوم شهریورماه آخرین مهلت داوطلبان برای دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش سرویس علمی رادکانا؛ بابیان اینکه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور فردا، جمعه سوم شهریورماه جاری برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوم شهریورماه جاری فرصت دارند کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کنند.

توکلی اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه، دوم شهریورماه پایان می‌پذیرد.

وی تصریح کرد: تا ساعت هشت صبح امروز پنج شنبه دوم شهریورماه از ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب شرکت کننده در آزمون، ۲۶۱ هزار و ۲۵۳ نفر نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای خود اقدام کرده اند. ۶۵ درصد داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام نکرده‌اند تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری فرصت دارند پرینت کارت آزمون خود را دریافت کنند.

به گفته توکلی، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب گروه‌های یک، ۲، سه، چهار و پنج در صبح و آزمون ۱۷۸ هزار و ۲۱۶ داوطلب گروه‌های پنج و ۶ در بعد از ظهر فردا جمعه سوم شهریورماه جاری در ۵۳ شهرستان کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور طی نوبت صبح و بعد از ظهر به هر داوطلب ۲ بسته آزمونی داده می‌شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی و بسته دوم شامل سوالات تخصصی خواهد بود.

وی گفت: برگزاری این آزمون در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد؛ بنابراین داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.

توکلی تاکید کرد: سوالات آزمون فوق برای هر داوطلب شخصی‌سازی شده و سوالات دارای تنوع است؛ ضمن اینکه دفترچه سوالات عمومی شامل ۱۰۰ سوال متناسب با گروه عنوان شغلی است و داوطلبان باید در فرصت ۱۱۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: دفترچه دوم نیز حاوی سوالات تخصصی است و تعداد سوالات عنوان شغلی هر یک از گروه‌ها در جدول شماره ۲ در سایت مشخص شده و داوطلبان باید به سوالات تخصصی در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور برای بهبود و ارتقای کیفی برگزاری آزمون نیاز به نظرسنجی از داوطلبان دارد، بنابراین لازم است داوطلبان فرم نظرسنجی را در پایان آزمون تکمیل کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: ۱۱ هزار و ۱۲۶ نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور پذیرفته خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر