مهمترین وظیفه شورای هیئات مذهبی بصیرت افزایی در جامعه است
تعداد بازدید تعداد 273 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۶ ق.ظ، شنبه، ۴ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: هیئات مذهبی باید از طریق بصیرت افزایی از ورود خرافه ها، انحرافات و بدعت ها به درون خود و همچنین جامعه جلوگیری به عمل آورند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در چهارمین جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی کردکوی، ضمن اشاره به وظایف این شورای، در خصوص تعامل بیشتر هیئات مذهبی در اجرای مراسم مذهبی تاکید کرد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اشاره به اهمیت نقش هیئات مذهبی گفت: شورای هیئات مذهبی در مقابله با توطئه‌های دشمنان وظیفه مهمی به عهده دارند و باید علاوه بر برگزاری مراسم عزاداری، زمینه را برای بصیرت دینی و بیداری اسلامی در جامعه فراهم کنند.
وی همچنین با اشاره بر نظارت مستمر بر نحوه فعالیت های هیات مذهبی در شهرستان، بر ضرورت آسیب شناسی مسائل مرتبط با هیئات مذهبی تاکید کرد و افزود: هیئات مذهبی باید از طریق بصیرت افزایی از ورود خرافه ها، انحرافات و بدعت ها به درون خود و همچنین جامعه جلوگیری به عمل آورند.
حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه خطاب به اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان، با تاکید بر اینکه این شورای باید موجب بصیرت افزایی ومعرفت افزایی شوند، تصریح کرد: شوراهای هیئات مذهبی باید از آسیب های موجود در عزاداری ها جلوگیری کنندو برای برگزاری و بهره برداری مناسب از مراسم معنوی ومذهبی برنامه ریزی دقیقی انجام دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر