هیچگونه اطلاع رسانی جهت حضور در جلسه شورا انجام نشده بود/ اختلافی بین اعضای شورای شهر کردکوی وجود ندارد
تعداد بازدید تعداد 312 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۴۰ ق.ظ، سه شنبه، ۷ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

عضو شورای شهر کردکوی گفت: هیچگونه اطلاع رسانی از سوی رئیس، نائب رئیس، خزانه دار و حتی دبیرخانه شورای اسلامی شهر در خصوص حضور در جلسه شورا به اینجانب نشده بود تا در این جلسه شرکت کنم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی چهارشنبه ۱ شهریورماه ۹۶ باحضور فرماندار کردکوی در پارلمان محلی شورای شهر برگزار شد.

هیئت رئیسه پنجمین دوره انتخابات شورای شهر کردکوی در این مراسم برگزار شد که بنابر رأی گیری اعضا، امید دانشیار بعنوان رئیس، امیر قاسمی بعنوان نائب رئیس، محمدرضا شریف موسوی بعنوان خزانه دار و رضا روشناسان و رسول فیروزیان بعنوان عضو شورای پنجمن انتخاب شدند.

بنابراین گزارش؛ خبری در کانال این پایگاه خبری و برخی رسانه های دیگر شهرستان کردکوی مبنی بر لغو نخستین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی در تاریخ شنبه ۴ شهریورماه بدلیل غیبت دو تن از اعضا منتشر شد.

بر همین اساس آقایان رضا روشناسان و رسول فیروزیان در این خصوص به گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی رادکانا پرداختند تا زوایای این خبر روشن شود.

رسول فیروزیان عضو پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی عدم حضور خود در جلسه شورای اسلامی شهر کردکوی را عدم اطلاع رسانی از سوی شورا اعلام کرد.

وی افزود: به استناد ماده ۱۸ آئین نامه داخلی شورای اسلامی شهر، ریاست شورا باید برای برگزاری جلسات رسمی باید یک هفته قبل از برگزاری جلسات، کتبا به اعضای شورا اعلام کند.

هیچگونه اطلاع رسانی جهت حضور در جلسه شورا انجام نشده بود

فیروزیان با اشاره به عدم حضور خود در جلسه شورای اسلامی شهر، بیان کرد: هیچگونه اطلاع رسانی از سوی رئیس، نائب رئیس، خزانه دار و حتی دبیرخانه شورای اسلامی شهر به اینجانب نشده بود تا در این جلسه شرکت کنم.

عضو پنجمین دوره انتخابات شورای شهر کردکوی اظهار داشت: به مدت ۱۸ سال است که جلسات شورای اسلامی شهر در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار می شود اما چطور شد که جلسه در روز شنبه برگزار می شود؟

اختلافی بین اعضای شورای شهر کردکوی وجود ندارد

وی با بیان اینکه هیچگونه اختلافی بین اعضای شورای شهر وجود ندارد، تأکید کرد: هیچ مشکل و اختلافی بین هیئت رئیسه و سایر اعضا وجود ندارد و ما بعنوان نمایندگان مردم در کنار یکدیگر قدم های خوبی را در جهت پیشرفت و توسعه شهر خواهیم برداشت.

فیروزیان ابراز داشت: هر پنج عضو شورا در کنار هم هستیم و خواهیم ماند و برای عمران و آبادانی کردکوی تلاش خواهیم کرد و خدمات شایسته و درخور شأن مردم شریف این شهر ارائه خواهیم کرد.

وی یادآور شد: ناگفته نماند ریاست محترم شورای اسلامی شهر کردکوی ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۶ شهریورماه ۹۶ نخستین جلسه شورا را برگزار می کند که کتبا و رسما دعوت بعمل آورده که حتما در این جلسه شرکت خواهم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر