نمایشگاه نوشت‎افزار ایرانی،اسلامی در شهر و ۱۲ روستای کردکوی برپا می‎شود
تعداد بازدید تعداد 289 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ، دوشنبه، ۱۳ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مسؤول بسیج سازندگی کردکوی از برپایی نمایشگاه نوشت‎افزار ایرانی‎اسلامی به‎همت بسیج سازندگی کردکوی و توسط جهادگران بسیجی در شهر و ۱۲ روستای کردکوی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ محمد لشکربلوکی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس از کردکوی، اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس نمایشگاه نوشت‎افزار ایرانی‎اسلامی با هدف حمایت از تولید داخلی و ترویج فرهنگ ایرانی‎اسلامی در تعدادی از روستاها و شهر کردکوی برپا می‎شود.

وی یکی از اهداف اعزام گروه‎های جهادی به مناطق محروم را ترویج فرهنگ ایرانی‎اسلامی و سبک زندگی اسلامی دانست و گفت: جهادگران بسیجی در قالب اردوهای جهادی سعی دارند نوجوانان و جوانان را با فرهنگ ایرانی‎اسلامی و اسطوره‎های کشورمان آشنا کنند.

مسؤول بسیج سازندگی کردکوی با بیان اینکه متأسفانه دشمن اسطوره‎های غربی را در بین کودکان و جوانان ما تبلیغ و ترویج می‎کند، افزود: جهادگران بسیجی برای اجرای فرمان «آتش به اختیار» رهبر معظم انقلاب و برای نهادینه کردن اسطوره‎ها و فرهنگ ایرانی‎اسلامی نمایشگاه نوشت‎افزار ایرانی‎اسلامی را در کردکوی برپا می‎کنند.

لشکربلوکی با بیان اینکه نمایشگاه نوشت‎افزار اسلامی‎ایرانی از روز شنبه ۱۱ شهریورماه‎جاری آغاز به کار خواهد کرد، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در مدرسه شهید میاندره کردکوی، ۶ پایگاه مقاومت بسیج شهری و در ۱۲ روستای شهرستان کردکوی اعم از «سالیکنده»، «سرکلاته‎خرابشهر»، «بالاجاده»، «النگ»، «مهترکلاته»، «میاندره»، «دنگلان»، «نامن»، «چهارده»، «زراع‎محله»، «غلام‎آباد» و «حاجی‎آباد دشت» برپا می‎شود.

وی ادامه داد: با هماهنگی‎های انجام‎شده و به همت جهادگران بسیجی علاوه‎بر برپایی نمایشگاه در نقاط مختلف شهری و روستایی کردکوی، غرفه‎ای نیز در بازار هفتگی این شهرستان برپا خواهد شد.

مسؤول بسیج سازندگی کردکوی با بیان اینکه نمایشگاه نوشت‎افزاری که در کردکوی برپا می‎شود محصولات مختلفی که در مدرسه مورد نیاز دانش‎آموزان است را شامل می‎شود، ابراز کرد:  این نوشت‎افزارها در طرح‎های زیبایی از اسطوره‎های کشورمان از جمله شهدا تهیه شدند که این اقدام موجب آشنایی با تفکرات و وصیت‎نامه‎های شهدا می‎شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر