ورودی روستای النگ همچنان در خاموشی به سر می برد/لزوم توجه جدی بخشداری به روشنایی ورودی روستاهای جاده قدیم+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 707 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۵۹ ق.ظ، پنج شنبه، ۲۳ شهریور، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

ورودی روستای النگ از طرف جاده قدیم که در چند سال اخیر رفت و آمد زیادی در آن صورت می گیرد، شبها در خاموشی و نبود روشنایی به سر می برد.

به زارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ امروزه روشنایی جاده ها، بلوارها و خیابانهای شهر و روستا یکی از نیازهای اساسی جامعه محسوب می شود.

ورودی روستای النگ از طرف جاده قدیم که در چند سال اخیر رفت و آمد زیادی در آن صورت می گیرد، شبها در خاموشی و نبود روشنایی به سر می برد.

رانندگان هنگام عبور از دید کافی برخوردار نیستند لذا همین امر موجب نارضایتی رانندگان النگی و دیگر رانندگانی که از این مسیر رفت و آمد می کنند، شده است.

ورودی که می توان گفت تنها راه ارتباطی روستای النگ از طرف جنوب به شهر کردکوی و روستاهای دیگر بالادست این روستا می باشد.

 20160727_203737
مسیر شماره ۱ از طرف بالاجاده/مسیر شماره ۲ ورودی روستای النگ/مسیر شماره ۳ بطرف کردکوی

 

لازم بذکر است؛ این ورودی تنها دارای یک چراغ چشمک زن می باشد که از نور کافی برخوردار نیست.

دید رانندگان در این ورودی بسیار پایین است، خصوصا زمانی که دو وسیله نقلیه به یکدیگر نزدیک می شوند هیچکدام از دید کافی برخوردار نیستند.

نبود نور کافی در ورودی روستای النگ در سالهای اخیر باعث بروز چند تصادف خطرناک شده است.

بنا به درخواست و اعلام نارضایتی رانندگان این مسیرو اهالی روستای النگ پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، این گزارش را در مردادماه ۹۵ در این رسانه منتشر کرده بود که متأسفانه پس از این مدت همچنان به همان وضعیت قرار دارد.

لازم است محمدروحانی فر بخشدار مرکزی کردکوی به این مسأله مهم ورود کرده و به اتفاق دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای النگ تصمیم مناسبی را در جهت نصب روشنایی در این محور بگیرند تا روزی شاهد بروز حوادث دلخراش و ناگواری در این محور نباشیم.

البته ناگفته نماند که این مشکل بزرگ در ورودی چند روستای کردکوی در جاده قدیم وجود دارد که باید تصمیمات جدی در این خصوص اتخاذ شود.

رادکانا، ضمن ابراز امیدواری نسبت به حل مشکل روشنایی ورودی روستای النگ از طرف جاده قدیم، آماده دریافت و انعکاس پاسخ مسئولین ذیربط در خصوص این امر مهم است.

20160727_203912
در این تصویر دو وسیله نقلیه دقیقا روبروی هم قرار گرفته اند:

20160727_203926

مسیر شماره ۱ بطرف النگ/مسیر شماره ۲ از طرف کردکوی/مسیر شماره۳ بطرف روستای بالاجاده

20160727_20392820160727_203932

انتهای پیام/

ارسال نظر