ترویج فرهنگ ایثار عاملی مهم در خنثی‌سازی هجمه‌های فرهنگی دشمنان است
تعداد بازدید تعداد 250 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۵۵ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۷ مهر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

روحانی جوان کردکوی گفت: دوران دفاع مقدس ما برگرفته از نهضت خونین عاشورا است و با توجه به اخلاص رزمندگان و دفاع آنان از اسلام‌ در تاریخ درخشان شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام حمیدرضا البرزی در جمع مردم روستای ایلوار کردکوی، اظهار داشت: همه آحاد جامعه باید حافظ دستاوردهای دفاع مقدس مانند استقلال، مقاومت، ایثار، گذشت و عفاف و حجاب باشند.
وی در ادامه با بیان اینکه، با گرامیداشت ارزشهای دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام، می توان نقشه های شوم دشمنان را بی اثر کرد یادآورشد: دشمن می کوشد تا با تحمیل شرایط دشوار مردم را واردار به پذیرش شرایطی نماید و امروز دشمنان به دنبال نفوذ به کشور هستند و در این زمینه مسئولان باید بیدار و هوشیار باشند.
روحانی مستقر شهرستان کردکوی با بیان اینکه روحیه، دستاوردها و ارزشهای دوران دفاع مقدس را باید به جامعه، خصوصأ نسل جوان منتقل کرده، یادآور شد: دوران دفاع مقدس ما برگرفته از نهضت خونین عاشورا است و با توجه به اخلاص رزمندگان و دفاع آنان از اسلام‌ در تاریخ درخشان شد.
حجت‌الاسلام البرزی در خاتمه با بیان این‌که یکی از عوامل مهم در خنثی‌سازی هجمه‌های فرهنگی دشمنان نظام، فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: این مهم باید همیشه در دستور کار باشد و مسئولان باید نسل جوان را با دوران دفاع مقدس پیوند دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر