جشنواره رسانه ای «ره آورد سرزمین نور» در گلستان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد 259 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ، دوشنبه، ۸ آبان، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

مسئول بسیج رسانه گلستان از برگزاری نسختین جشنواره استانی «ره آورد سرزمین نور» در این استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از پاسرو، سرهنگ علی محمد جعفری، مسئول بسیج رسانه گلستان در گفت و گو با این پایگاه خبری گرفت: نخستین جشنواره «ره آورد سرزمین نور» با موضوعات راهیان نور، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره در بخش‌های حرفه‌ای شامل شعر،  داستان، عکس حرفه‌ای،  فیلم، فیلمنامه، پویانمایی، نماهنگ، پوستر، فضای مجازی،  نرم‌افزار و تحقیق و پژوهش خواهد بود.

جعفری خاطرنشان کرد: این جشنواره با نگاه ویژه به اصحاب رسانه در ذیل بخش حرفه‌ای، بخش اختصاصی خبری گنجانده شده و شامل قالب‌های خبر،  مصاحبه، سرمقاله و یادداشت، گزارش و عکس‌خبری است.

مسئول بسیج رسانه گلستان این جشنواره را شامل بخش های مردمی و بخش ویژه نام برد و افزود: در بخش مردمی قالب های متن ادبی،  خاطره،  دلنوشته و عکس تلفن همراه و در بخش ویژه قالب های نامه یادگاری، عکس یادگاری، دلنوشته یادگاری و فیلم۶۰ ثانیه‌ای در نظر گرفته شده است.

جعفری گفت: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا پانزدهم آبان ماه سال جاری در سایت www.golestan.koolebar.ir ثبت نام اینترنتی انجام دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر