بررسی وزارتی برنامه سلامت سالمندان در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 323 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۵ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۴ آبان، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

ریاست دفتر سلامت سالمندان و کارشناسان حوزه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه مسئولان و کارشناسان ۶ دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کردکوی حضور یافتند.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ تیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش و دانشگاه های علوم پزشکی بابل، مازندران، شاهرود، ایرانشهر، زابل، خراسان شمالی به همراه معاونت بهداشتی استان و هیات همراه در سالن آموزش شهرستان کردکوی جهت بررسی برنامه سلامت سالمندان حضور بعمل آوردند.

صفایی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی، در این نشست به معرفی شهرستان و همچنین ارائه عملکرد برنامه سالمندان در شهرستان پرداخت.

بررسی روال اجرای برنامه سلامت سالمندان، ثبت مراقبت ها در سامانه ناب، بررسی اطلاعات و آگاهی پرسنل ارائه دهنده خدمت، مصاحبه با گیرندگان خدمت و… از جمله مسایل مورد پایش در این بازدید بوده است.

بعد از بازدید ریاست دفتر سلامت سالمندان و کارشناسان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان کردکوی، نشستی جهت ارائه گزارش برگزار شد.

در این نشست مسئولان بازدید کننده از شهرستان ضمن تشکر از تیم استانی و شهرستانی در خصوص آماده سازی شرایط بازدید، به بیان نقاط قوت و ضعف برنامه در این شهرستان پرداختند.

تصاویری از این برنامه:

انتهای پیام/

ارسال نظر