از قتل جوان ولاغوزی با پیچ گوشتی تا اجرای حکم قصاص قاتل در زندان
تعداد بازدید تعداد 728 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۳ ب.ظ، پنج شنبه، ۲ آذر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کردکوی از اجرای حکم قصاص قاتل جوان ولاغوزی در زندان خبر داد.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا؛ اسفندماه سال ۹۳ خبری ناراحت کننده ای با عنوان قتل جوان ولاغوزی با پیچ گوشتی/دستگیری قاتل شرور و فراری در یکی از روستاهای کردکوی در پایگاه خبری تحلیلی رادکانا منتشر شد.

سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی وقت کردکوی در این خبر به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت.

مشروح خبر در اسفندماه ۹۳ بدین شرح است:

سرهنگ محمود علی فر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا در تشریح این خبر گفت: در پی انتقال یک جوان ۲۳ ساله به بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی که در جریان یک درگیری از ناحیه سر به شدت مجروح شده بود، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار مأموران این انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و گزارش بیمارستان در خصوص نامساعد بودن وضعیت جسمانی مجروح و انتقال وی به یکی از بیمارستان های گرگان، مأموران تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری متهم آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: اکیپ ویژه ای متشکل از پلیس آگاهی و کلانتری مرکز شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی فرد ضارب را که پس از حادثه از محل زندگی اش متواری شده بود را شناسایی و در یک عملیات موفق پلیسی وی را در یکی از روستاهای حومه شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ علی فر افزود: برابر گزارشات بیمارستان، فرد مجروح پس از چهار روز از وقوع حادثه که در حالت کما نیز بسر می برد، بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان گرگان فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی تصریح کرد: براساس تحقیقات بعمل آمده از قاتل مشخص شد قاتل با پیچ گوشتی یک ضربه به سر مقتول وارد کرده که باعث مجروح شدن مقتول و مرگ وی گردیده است.

این مقام انتطامی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد انگیزه درگیری طرفین، سرقت اموال توسط قاتل بوده است.

وی در پایان یادآور شد: قاتل از مخلان نظم و امنیت عمومی بوده که ضرب و جرح عمدی، سرقت و اعتیاد به شیشه نیز از دیگر اتهامات این فرد است که پس از تکمیل شدن پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

و اما اجرای حکم قصاص قانل جوان ولاغوزی:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کردکوی از اجرای حکم قصاص قاتل جوان ولاغوزی در زندان خبر داد.

محمدصادق اسماعیل زاده در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: در اسفند ماه سال ۹۳ بین دو نفر در محله ولاغوز شهرستان کردکوی درگیری و نزاع رخ می دهد که در اثر این درگیری یکی از طرفین دعوا با پیچ گوشتی بر سر طرف دیگر دعوا می کوبد که منجر به قتل وی می شود.

وی افزود: پرونده بعد از انجام تحقیقات و رسیدگی لازم با صدور کیفرخواست از سوی این دادستانی به دادگاه کیفری استان ارسال که آن دادگاه اقدام به صدور رأی قصاص متهم صادر کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کردکوی اظهار داشت: بعد از تأیید رأی در دیوان عالی کشور و انجام مراحل تشریفات مربوط به اجرای حکم قصاص در پی تقاضای اولیاء دم، حکم قصاص نفس در محل زندان اجرا شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر