آشنایی با شهردار کردکویی شهر نوکنده/ الویت ها از دیدگاه سیدالنگی
تعداد بازدید تعداد 206 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۵۴ ق.ظ، چهارشنبه، ۱۵ آذر، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

سید النگی که قبلا نیز تجربه حضور در سمت شهردار نوکنده را داشته در گفت و گو با خبرنگار ما از برنامه ها و الویت های خود در نوکنده می گوید.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کناره ، سید محمدرضا سید النگی ۴۳ ساله دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشاسی ارشد ژئوتکنیک می باشد.

سید النگی کارمند رسمی شهرداری کردکوی با ۱۷ سال سابقه خدمت و حضور در سمت های مختلف شهرداری را در کارنامه خود دارد ، وی همچنین مدیرکل دفتر شهری و شورای شهر استانداری گلستان و شهردار سابق نوکنده به مدت ۳ سال در سال ۸۷-۹۰ ، سرپرست فروش املاک مازاد بانک ملت در شمال کشور نیز بوده است.

سید محمدرضا سیدالنگی شهردار نوکنده در مصاحبه با خبرنگار کناره اظهار داشت : پس از سیر یک سری تجربه و تکمیل نقاط ضعف خود دوباره آمده ایم تا کارهای ناتمام خود در شهر نوکنده با همکاری فرماندار ،نماینده مردم منطقه در مجلس ، شورای شهر ، مسوولین دستگاه ای اجرایی ، امام جمعه و مردم شهر نوکنده به اتمام رسانیم.

سید النگی در تشریح دیدگاه های خود گفت : در شهر نوکنده باید از ظرفیت های ساحل ، جاده وزوار و جنگل نرگسی به عنوان منبع توریستی ، گردشگری و تفریحی استفاده نمود و با جذب سرمایه گذار موجب رونق منطقه شد.

وی افزود : نوکنده در کریدور ورودی استان گلستان و در جاده بین المللی تهران – مشهد قرار دارد و در اوج خود ۴ میلیون مسافر وارد استان می شود که با ایجاد مکانی برای توقف مسافران می توان فضایی برای بهره برداری و ایجاد اشتغال برای مردم نوکنده ایجاد نمود .

وی ادامه داد : محلی برای عرضه محصولات بومی محلی چون سبزی و صیفیجات نوکنده ، آلوچه نوکنده ، مرکبات منطقه و غذاهای سنتی و… همچنبن در کنار آن بازارچه صنایع دستی و میدان تره بار یا تجاری و یک شهربازی در یک مجموعه می تواند فضایی برای بهره برداری مردم منطقه و ایجاد اشتغال فراهم اورد.

شهردار نوکنده بر هدایت سرمایه های منطقه تاکید داشت و افزود : دی پی هدایت سرمایه گذاران منطقه به این شهر و استفاده از مشارکت های مردمی هستیم زیرا بدون مشارکت های مردمی کارهای شهر پیش نخواهد رفت.

سید النگی رسانه ها ظرفیت قدرتمند خواند و تصریح کرد :شاید امروز در هر خانه چندین موبایل باشد و دسترسی به فضای مجازی بسیار آسان شده است ، از فعالان رسانه ای منطقه دعوت کرد تا با همکاری هم در آشنایی مردم با حقوق شهروندی و دریافت طرح ایده های قابل اجرای مردمی و بازتاب آن به شهرداری کمک نمایند.

وی در خصوص پروژه هایی که شهردار سابق شروع و ناتمام مانده است گفت : پروژه های شهردار سابق در صورت توجیح منطقی پیگیری و به اتمام خواهد رسید .

وی در پایان از رضا منوچهری شهردار سابق به عنوان یک نوکندی و تمام نوکنده ای هایی که در هر نقطه جهان و در هر سمتی قرار دارند برای پیشرفت و توسعه منطقه کمک خواست.

انتهای پیام/

ارسال نظر