جزئیات دستگیری گنده لات ایران از زبان فرمانده انتظامی گلستان
تعداد بازدید تعداد 3,539 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ، چهارشنبه، ۶ دی، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

شرور سابقه دار تهران معروف به گنده لات ایران روز گذشته توسط مأموران انتظامی استان گلستان در پلیس راه نوکنده دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از پلیس گلستان؛ در پي وصول نيابت قضائي و حضور مأموران تهران بزرگ در جهت دستگيري تعدادي از اراذل و اوباش متواري كه پس از درگيري دسته جمعي در تهران به سمت استان گلستان متواري شده بودند، بلا فاصله تيمي از ماموران وارد عمل شده و تحقيقات جهت شناسايي و دستگيري اين باند را آغاز كردند.

 

سردار جاويدان افزود: با شناسايي مخفي گاه متهمان و حضور ماموران در محل ،متهمان با استفاده از يك دستگاه خودرو سواري در مسير بندرگز به سمت تهران متواري شدند.

 

فرمانده انتظامي استان گفت: در اين عمليات تعقيب وگريز سركرده باند پس از گرفتار شدن در تور ايست وبازرسي ماموران در پليس راه نوكنده، با استفاده از يك قبضه سلاح به سمت ماموران حمله ور شد.

 

وي بيان داشت : پس از اخطارهاي مكررمبني برتسليم شدن و شليك چند تير هوايي ازسوي ماموران انتظامي، متهمان به دستور پليس توجهي نكرده وماموران نيز با رعايت قانون بكار گيري سلاح سركرده باند را مجروح و موفق به دستگيري هر سه متهم شدند.

 

سردار جاويدان تصريح كرد: در بازرسي از مخفي گاه اين سه شرور تحت تعقيب در بندرتركمن مقاديري مشروبات الكلي به همراه دو تيغه قمه كشف شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر