نظام اسلامی پذیرایی انتقادات مردم شریف ایران است/به امنیت پایدار کشور خود افتخار می کنیم
تعداد بازدید تعداد 331 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۵۷ ب.ظ، جمعه، ۱۵ دی، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس گفت: قطعا غیر از آشوب گران و اغتشاش گران مابقی مردم چنین افرادی را همراهی نخواهند کرد و امنیت کشور خود را به خطر نخواهند انداخت.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ رامین نورقلی پور ظهر امروز در نماز جمعه شهرستان کردکوی با بیان اینکه واقعیاتی در جامعه ما وجود دارد که به آن اذعان داریم، گفت: در طول گذشت چهار دهه از عمر پرخیر و برکت جمهوری اسلامی ایران بواسطه تحریم های دشمنان با مشکلات اقتصادی بسیار زیادی روبرو بوده ایم.

وی افزود: تلاش های بسیار زیادی از سوی دولت و مجلس برای بهبود معیشت و درآمد مردم صورت گرفته است.

نماینده مردم شریف غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق اعتراض مسالمت آمیز در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به مردم داده شده است، اظهار داشت: نظام اسلامی این ظرفیت را دارد تا پذیرایی انتقادات مردم شریف ایران باشد.

نورقلی پور با اشاره به اینکه عده ای سودجو می خواهند از موقعیت اعتراضی بحق مردم سوءاستفاده کرده و هنجارشکنی کنند، اذعان کرد: قطعا غیر از آشوب گران و اغتشاش گران مابقی مردم چنین افرادی را همراهی نخواهند کرد و امنیت کشور خود را به خطر نخواهند انداخت.

وی با بیان اینکه ما به امنیت پایدار کشور خود افتخار می کنیم، افزود: به خود می بالیم که در کشوری زندگی می کنیم که امنیت پایدار را برای مردم خود به ارمغان آورده است.

نماینده مردم شهرستان های کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز با عنوان اینکه بعنوان نمایندگان مجلس به مشکلات شما مردم شریف ایران رسیدگی خواهیم کرد، گفت: راه برون رفت از مشکلات مالی و اقتصادی را ما نمایندگان مجلس پیدا خواهیم کرد.

نورقلی پور با بیان اینکه مشکلات بسیار عمده ای در ساماندهی نظام مالی و بانکی کشورمان وجود دارد که بسیاری از مشکلات درآمدی و معیشتی مردم ناشی از این است، خاطرنشان کرد: ساماندهی نظام مالی و بانکی کشور از اهداف و برنامه های مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر