دهه فجر میثاق دوباره ما با خون شهیدان، خط رهبری و ولایت است
تعداد بازدید تعداد 351 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۴۵ ق.ظ، چهارشنبه، ۱۱ بهمن، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: دهه فجر جان سیراب زمان بود از کوثر ولایت فقیه و فجر روشن و صبح صادق، تحقق جمهوری اسلامی بود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام سیدمحمدعلی موسوی پارسایی در آستانه یوم الله دهه مبارک فجر در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه دهه فجر میقات ۱۰ روزه یاران امام راحل (ره) است که پیش پای آمدنش فرشی از بشریت گستردند، اظهار داشت: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد.

وی افزود: دهه فجر سرود حنجره های داوودیست که در رهگذر نسیم ایمان، ترانه آزادی خواندند و بر مائده استقلال نعمت پیروزی را نشاندند.

دهه فجر میثاق دوباره ما با خون شهیدان، خط رهبری و ولایت است

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با عنوان دهه فجر میثاق دوباره و همواره ما با خون شهیدان و خط رهبری و ولایت است، گفت: از آمدن امام (ره) تا دمیدن خورشید یوم الله ۲۲ بهمن ۱۰ روز طول کشید، ۱۰ روز چشم تاریخ در انتظار لحظه انفجار مانده بود.

پارسایی با اشاره به اینکه از ۱۲ بهمن که امام خمینی (ره) آمده است تا ۲۲ بهمن که نهضت اسلامی پیروز شد یک دهه است اما به پرباری ۱۰ قرن بلکه بیشتر، اذعان کرد: طاغوت در چاه مغرب خفت و امام خورشید که از غروب تابید و مشرق را فرا گرفت و به ایران بازگشت و انوار الهی را از قم، این حرم آل محمد به سراسر گیتی پراکند.

دهه فجر مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام است

وی دهه فجر را مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام عنوان کرد و اظهار داشت: دهه فجر جان سیراب زمان بود از کوثر ولایت فقیه و فجر روشن و صبح صادق، تحقق جمهوری اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه فجر فرخنده انقلاب پایدار خواهد ماند و همواره روشن تر خواهد تابید هرچند کوردلان، خفاشان و خناسان نخواهند پسندید، گفت: در این نهضت قائمان بحق که تکبیره الاحرام قیام گفته بودند به سجده شهادت افتاده بود، با رکوع های سرخ و رکعات خونین و تشهدهای لاله گون سرانجام سلام پیروزی را بدنبال داشت.

۲۲ بهمن فهرست فشرده نهضت ما از نیمه خرداد تا پیروزیست

موسوی پارسایی با تأکید براینکه ۲۲ بهمن آخرین موج بزرگ و توفنده ای بود که موج های خون را در طول سالیان پرحادثه انقلاب به ساحل پیروزی رساند، افزود: ۲۲ بهمن فهرست فشرده نهضت ما از نیمه خرداد تا پیروزیست.

وی ۲۲ بهمن را همانند عید فطر خواند و بیان کرد: در این روز بود که ملت مسلمان ایران میلادی نوین یافته و سرمه شریعت را به شایسته ترین وجه بر گردن نهاد و چه خون های عزیزانی را در این راه داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر