عروج شهادت گونه مسئول سابق تسلیحات لشکر ۲۵ کربلا / سردار بی ادعای والفجر ۸ دل به اروند ابدی زد
تعداد بازدید تعداد 474 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۸ ق.ظ، یکشنبه، ۲۲ بهمن، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

متاسفانه با خبر شدیم عصر امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه درست قبل از ساعاتی مانده به جشن پیروزی سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی ، حاج غلام صادقلی یکی از رزمندگان و دلسوختگان انقلاب اسلامی به همرزمان شهیدش پیوست .

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ سردار حاج غلامرضا صادقی مقدم که در دوران دفاع مقدس حاج غلام صادقلی معروف بود ، متولد ١٣٢٣ از شهرستان گرگان است .

با پیروزی انقلاب در خدمت امام و نیروهای انقلابی در آمد و خدمات ویژه ای در بحران های ابتدای انقلاب خصوصا هیات هفت نفره در گرگان نمود .

حاج غلام سپس به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست و در کنار سردار شهید محمدرضا عسگری رشادتها آفرید ، او بازمانده نسل عسگری ها ، مکتبی ها ، غفاری ها ، موسی الرضا خراسانی ها و … است .

به دلیل جسارت و شجاعتش به عنوان مسئول تسلیحات لشکر ۲۵ کربلا منصوب می شود و این وظیفه مهم را به خوبی انجام می دهد .

عملیات والفجر ۸ که در ایام سالگرد آن قرار داریم یکی از مهمترین عملیاتهایی بود که حاج غلام صادقلی در آن زحمات بسیار زیادی کشید و بی ادعا و بی منت به ایران اسلامی خدمت کرد .

48

نفر سمت راست : سردار شهید محمد رضا عسگری ، نفر وسط : سردار شهید موسی الرضا خراسانی  در کنار حاج غلام صادقلی

جانشین ستاد لشکر ٢٥ کربلا در دوران مقدس، فرمانده تیپ ٦٠ عمار یاسر بعد از جنگ تحمیلی، جانشین تیپ یکم نینوا، رئیس ستاد لشکر شهدای استان گلستان و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در گلستان نیز از افتخارات حاج غلام صادقلی است .

وی بعد از عمری با عزت و با برکت عصر امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه رخت از جهان فروبست و عروجی شهادت گونه داشت .

مراسم تدفین این سردار بی ادعا و جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس روز دوشنبه همین هفته از مقابل معراج شهدای گرگان واقع در خیابان پاسداران به سمت امامزاده عبدالله گرگان برگزار می شود .

گفتنی است هفته گذشته فرزند ارشد حاج غلام صادقلی به رحمت خدا پیوسته بود و کمتر از ده روز روح پدر نیز به پسر پیوست .

انتهای پیام /

ارسال نظر