تودیع و معارفه رئیس شورای نگهبان استان گلستان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد 307 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۱۳ ب.ظ، جمعه، ۱۱ اسفند، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

آئین تکریم و معارفه سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان گلستان با حضور جانشین معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در محل سالن اجتماعات این دفتر برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ میرشمسی در این همایش که با حضور برخی شخصیت های استانی و شهرستانی ، ائمه جمعه و جماعات شیعه و سنی و همچنین ناظرین شورای نگهبان برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات ۹ ساله آقای عیسی غلامی ، افزود : آقای غلامی از جانبازان سرفراز هشت سال دفاع مقدس بوده که در مدت مسئولیت در دفتر نظارت شورای نگهبان استان ، منشاء اثرات مثبت مدیریتی بوده است .

وی  در ادامه ، ضمن معرفی آقای حمیدرضا بهمنی نژاد به سمت سرپرستی دفتر نظارت وبازرسی انتخابات استان گلستان تصریح کرد: ما از قبل با توانائیهای مدیریتی آقای بهمنی نژاد آشنا بودیم و امیدواریم در سایه تلاش ایشان در این مجموعه ، شاهد پیشرفت هر چه بهتر اهداف قانونی و نظارتی در این حوزه مهم و سرنوشت ساز باشیم .

در پایان ، لوح تقدیرو تشکر و همچنین حکم مسئولیت سرپرستی ، که به امضاء حضرت آیت ا… جنتی ، دبیر محترم شورای نگهبان رسیده بود ، به آقایان غلامی و بهمنی نژاد ، اهدا گردید .

 00۹

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

ارسال نظر