بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 404 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۲۱ ق.ظ، سه شنبه، ۲۱ فروردین، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

دکتر فاضل ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان به همراه فرماندار و دیگر مسئولان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ دکتر فاضل ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان به همراه دکتر رستمانی مدیریت حراست دانشگاه و دکتر رجایی معاونت آموزشی و دکتر ثلبی مهاونت غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی گلستان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان بازدید نمودند.

​در این بازدید ابتدا در محل فرمانداری شهرستان جلسه ای با امام جمعه شهرستان و فرماندار و مدیریت شبکه بهداشت و درمان و ریاست بیمارستان و میهمانان استانی برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از وضع موجود شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان و چالش های موجود ارائه گردید و در ادامه به بررسی ظرفیت های شهرستان در راستای هرچه بهتر عملیاتی شدن برنامه ها و ارائه خدمات با کیفیت تر به شهروندان کردکویی پرداخته شد.

​در ادامه با حضور در مزار شهدای گمنام به ساحت مقدس ایشان ادای احترام نموده و بعد در بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان حضور یافته و ضمن عرض خسته نباشد به همکاران بیمارستانی از بخش های فعال و پروژه های در حال ساخت این بیمارستان دیدن کردند.

تصاویری از این بازدید:

انت های پیام/

ارسال نظر