یک بالگرد در مسیر لاوان به کیش سقوط کرد/اسامی سرنشینان اعلام شد
تعداد بازدید تعداد 286 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۰ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۹ فروردین، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

یک بالگرد در مسیر جزیره لاوان به سمت کیش سقوط کرد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ یک فروند بالگرد که برای انتقال یک بیمار از یکی از سکوها نفتی در اطراف جزیره لاوان به سمت جزیره کیش در حال پرواز بود لحظاتی قبل از رادار محو شد.

گفته می شود این بالگرد پنج  سرنشین داشته است.

این بالگرد در حال انتقال یکی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره به بیمارستان جزیره کیش بوده است که در ۴ مایلی سکوی R۱  دچار حادثه شده است.

کمک خلبان و یکی از سرنشینان دیگر نیز نجات یافته اند. شمار نجات یافتگان به سه نفر رسیده است.

گویا یکی از کارکنان حاضر در یکی از سکوهای نفتی، دچار حمله قلبی شده بود که بالگرد برای انتقال وی از خشکی به پرواز درآمده اما اندکی پس از سوار کردن بیمار سقوط می کند.

نام سرنشینان بالگرد حادثه دیده شرکت نفت فلات قاره که ساعاتی پیش در خلیج فارس دچار حادثه شد به این شرح اعلام شده است؛ کاپیتان: سهیلی، کاپیتان: فتاحی ، بیمار: جواد کار اندیش، پزشکیار: بهروز اشکان، همراه بیمار: طالب مرادی

در این حادثه جواد کاراندیش و بهروز اشکان فوت کرده اند. سلامت کاپیتان سهیلی تایید شده است.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با مهر اعلام کرد که بالگرد ۲۱۲ متعلق به شرکت هلیکوپتری ایران بوده است . وی زمان سقوط را حدود ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امشب اعلام کرد.

دو فروند شناور ناجی به محل سقوط بالگرد اعزام شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: دو فروند شناور ناجی و غواض از بنادر بندرلنگه و جزیره کیش به محل صقوط بالگرد اعزام شد.

اله مراد عفیفی پور در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: دو فروند ناجی به همراه غواص از بنادر لنگه و کیش به محل حادثه سقوط بالگرد اعزام شد. جستجو با پیدا شدن تمامی سرنشینان بالگرد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: شناور ناجی به محل حادثه سقوط بالگرد در حوالی جزیره لاوان برای عملیات امداد و نجات اعزام شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر