اکثر پروژه‌هایی که با ذکر «علی برکت‌الله» افتتاح می‌شود، کار سپاه است
تعداد بازدید تعداد 208 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۲ ق.ظ، دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) گفت: آقای روحانی بدانید سپاه کار عمرانی انجام می‌دهد نه کار اقتصادی، و اکثر پروژه‌هایی که شما با ذکر «علی برکت‌الله» افتتاح می‌کنید، پروژه‌های سپاه است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس، سردار ناصر شعبانی؛ در مراسم اختتامیه همایش دارالولایه سیستان، در دانشگاه زابل اظهار کرد: امنیت زیرساخت توسعه است.

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) افزود: به یک اراده ملی برای نجات منطقه سیستان از شرایط فعلی نیاز داریم.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکا در موضوع برجام ادامه داد: اگر آمریکا برجام را پاره می‌کند، ما برجام را آتش می‌زنیم؛ ما با اتکا به توان داخلی مشکلات کشور خود را حل خواهیم کرد.

شعبانی اضافه کرد: سیستان و بلوچستان مورد بی‌مهری قرار گرفته است، مردمی قانع و صبور در این منطقه زندگی می‌کنند که لازم است بیشتر به آنها توجه کرد چرا که در دوران دفاع مقدس مردم این خطه از جان خود گذشتند.

وی با بیان اینکه نقش ژئوپلتیک جغرافیای سیستان و بلوچستان در کشور سرآمد است، افزود: یکی از مشکلات این استان این است که مطالعات منظم و سند جامع و راهبردی نداریم.

شعبانی بیان کرد: مرز می‌تواند برای این منطقه نعمت باشد درحالی‌که امروزه نقمت آن عاید مردم منطقه شده است.

وی گفت: از انرژی‌های تجدیدپذیر در این منطقه باید استفاده بهینه کرد، سپاه آمده است با کمک مردم راهکاری برای رفع مشکلات منطقه پیدا کنند.

وی خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: آقای رییس جمهور که می‌گویید سپاه نباید کار اقتصادی انجام دهد، بدانید سپاه کار عمرانی می‌کند نه کار اقتصادی؛ سپاه هر کجا وارد شد باید برای مردم خدمات ارائه کند و اکثر پروژه‌هایی که شما با ذکر علی برکت‌الله افتتاح می‌کنید، پروژه‌های سپاه است.

انتهای پیام/

ارسال نظر