شمار شهدای راهپیمایی روز نکبت در غزه به ۵۹ نفر رسید/تاکنون ۲۷۷۱ نفر مجروح شدند/شهادت یک کودک ۸ ماهه در پی استفاده نظامیان صهیونیست از گاز اشک آور
تعداد بازدید تعداد 113 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۷ ب.ظ، سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

بر اساس اعلام دیپلمات‌های سازمان ملل، آمریکا با درخواست برای انجام تحقیقات مستقل درباره تجاوز وحشیانه نظامیان صهیونیست در مرز نوار غزه مخالفت کرده است.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از میزان، بر اساس اعلام دیپلمات‌های سازمان ملل، آمریکا با درخواست برای انجام تحقیقات مستقل درباره تجاوز وحشیانه نظامیان صهیونیست در مرز نوار غزه مخالفت کرده است.

این درخواست از سوی کویت ارائه شده و این کشور همچنین خواستار نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی حوادث روز گذشته در نوار غزه شده است.

مخالفت آمریکا با انجام تحقیقات مستقل درباره حوادث غزه

در پی جنایات وحشیانه نظامیان صهیونیست در تظاهرات فلسطینیان در روز نکبت و در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس ۵۹ فلسطینی شهید و بیش از ۲۷۰۰ نفر نیز مجروح شدند.

تحولات روز نخست راهپیمایی فلسطینیان را اینجا مشاهده کنید

شورای امنیت سازمان ملل امروز سه‌شنبه برای بررسی حوادث روز گذشته در نوار غزه تشکیل جلسه می‌دهد.

مخالفت آمریکا با انجام تحقیقات مستقل درباره حوادث غزه

ساکنان نوار غزه از روز ۳۰ ماه مارس و در شش جمعه متوالی با برپایی «راهپیمایی بازگشت» و حرکت به سمت حصار مرزی نوار غزه بر حق بازگشت خود به سرزمین‌های اشغالی تأکید کرده‌اند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطینف حملات وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی در جریان این راهپیمایی مسالمت‌آمیز نیز تاکنون ۵۰ نفر شهید و ۹۵۲۰ نفر مجروح شده‌اند.

فیلم/حمله نظامیان صهیونیست با مواد آتش زا به خبرنگاران و فلسطینیان ساکن غزه
شهادت نوزاد ۸ ماهه فلسطینی بر اثر استنشاق گاز اشک آور
۱۳۹۷/۰۲/۲۵ – ۰۹:۲۷

یک نوزاد ۸ ماهه فلسطینی در پی استنشاق گازهای اشک آوری که از سوی نظامیان صهیونیست شلیک شده بود به شهادت رسیده است.

شمار شهدای راهپیمایی روز نکبت در غزه به 59 نفر رسید/تاکنون 2771 نفر مجروح شدند/شهادت یک کودک 8 ماهه در پی استفاده نظامیان صهیونیست از گاز اشک آور/مخالفت آمریکا با انجام تحقیقات مستقل درباره حوادث غزه

با شهادت این نوزاد شمار شهدای فلسطینی راهپیمایی روز نکبت به ۵۹ تن رسید.

گزارش ها حاکی است که شمار مجروحان فلسطینی به ۲۷۷۱ نفر رسیده است.

درحال تکمیل…

ارسال نظر