برگزاری «۳۰ شب مهمانی شهدا» در شب های ماه مبارک رمضان
تعداد بازدید تعداد 140 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۰ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرگان گفت: برنامه «۳۰ شب مهمانی شهدا» در شب های ماه مبارک رمضان در تپه نورالشهدا شهر گرگان برگزار می شود.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا؛ حجت الاسلام علیرضا ریاحی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرگان، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه گرگان گفت: سپاه و بسیج تلفیقی از دو نهاد قدرتمند و ارزشمند هستند که اثرگذاری آنها در استمرار انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به تثبیت روز ملی گرگان، افزود: این یک اتفاق خوب و پسندیده است که امیدواریم مردم ولایتمدار این شهر به افتخار دیدار با مقام معظم رهبری در این روز نائل شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرگان بیان کرد: سپاه گرگان برنامه های فرهنگی خود را در سال های اخیر تقویت کرده که اثرگذاری مطلوبی هم داشته است.

وی ادامه داد: نصب تلویزیون شهری و ایجاد فضاهای تبلیغاتی از دیگر اقدامات خوبی بود که در شهر گرگان اتفاق افتاد و جا دارد از زحمات سرهنگ مهاجر،‌ فرمانده سابق سپاه ناحیه گرگان قدردانی کنیم.

حجت الاسلام ریاحی اشاره ای هم به فرارسیدن ماه مبارک رمضان کرد و گفت: ‌در ایام ماه مبارک و پرفیض رمضان طی ۳۰ شب در تپه نورالشهدا برنامه فرهنگی «۳۰ شب مهمانی شهدا» تدارک دیده شده است.

در پایان این مراسم سرهنگ دوم باقر رحمانی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه گرگان معرفی و سرهنگ علی مهاجر نیز به سمت معاون اجرایی سپاه نینوای استان گلستان منصوب شد./شبستان

انتهای پیام/

ارسال نظر