ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای کسب تقواست
تعداد بازدید تعداد 90 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۰ ب.ظ، یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی گفت: ماه رمضان انسان را از گناه حفظ می‌کند و فرصت مناسبی است که در این ماه اعضا و جوارح خود را به خدمت بگیریم برای رضای خدا و از دنیای حیوانی و نفسانی جدا شویم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جلسه ای که با موضوع برنامه ریزی ماه مبارک رمضان در اداره تبلیغات اسلامی کردکوی برگزار شد با بیان این مطلب که،ماه رمضان ماه برکت و رسیدن به تقوا است، خاطرنشان کرد: این ماه فرصت مناسبی برای خودسازی و آرامش و کسب تقواست و همه مدیران محترم باید فضای ادارات را به معنویت بیشتری نزدیک کنند و برای این ماه برنامه ریزی مطلوبی داشته باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی خاطرنشان کرد: ماه رمضان انسان را از گناه حفظ می‌کند و فرصت مناسبی است که در این ماه اعضا و جوارح خود را به خدمت بگیریم برای رضای خدا و از دنیای حیوانی و نفسانی جدا شویم.
محمودی همچنین تقویت فریضه احیای امر به معروف و نهی از منکر، نظارت بر اماکن عمومی و مراکز عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان، کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان، برپایی مطلوب نمایشگاه عرضه مواد غذایی در این ماه پربرکت را مورد تاکید قرار داد و خواستار توجه مسئولان به برنامه ریزی در این ماه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر