وضعیت فعلی کردکوی در شأن مردم این شهر نیست
تعداد بازدید تعداد 426 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۰۶ ب.ظ، جمعه، ۴ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات یک نظر

سرپرست فرمانداری کردکوی گفت: در حال حاضر کردکوی در شأن مردم این شهر نیست که باید تلاش‌ها از سوی شهرداری کردکوی بیشتر شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ ابراهیم قدمنان پیش از ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی اظهار کرد: نخستین جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی است که بنده حضور دارم، در روزی که معارفه شدم اعلام کردم که فرماندار کار هستم، البته به این نکته نیز اعتقاد دارم که هر شخصی ممکن است گرایش‌های سیاسی و فکری داشته باشد اما وقتی در این جایگاه قرار گرفتم همکاری‌ام با افراد در حول محور این شعارم خواهد بود.

وی رضای خداوند را در رضای مردم دانست و گفت: اگر مردم از ما ناراضی باشند خداوند هم از ما راضی نخواهد بود، مسؤولیت فرصتی است که در اختیار ما قرار گرفت باید شاکر آن باشیم و قدر آن را بدانیم.

سرپرست فرمانداری کردکوی با بیان اینکه مدیران شهرستانی وقت بیشتری را در شهرستان بگذارند، بیان کرد: روسای ادارات طی دو هفته برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و سالانه ارائه و اهداف موردنظر خود را تعیین کنند و در کنار آن از آنها انتظار دارم خروجی برنامه خود را مشخص کنند.

قدمنان گفت: برنامه‌ریزی برای کسب سهمیه لازم در حوزه اشتغال برعهده دستگاه‌های اجرایی شهرستان است و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد فرمانداری وارد می‌شود در واقع اصل پیگیری در حوزه اشتغال برعهده دستگاه‌های اجرایی شهرستان است.

وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات انجام‌شده آمار بیکاری در جامعه کاهش یابد و افزود: امسال تقریبا میزان اشتغال ایجاد شده در استان دو برابر شد که لازم است دستگاه‌های شهرستانی همکاری بیشتری داشته باشند.

سرپرست فرمانداری کردکوی بیان کرد: با توجه به پیش‌رو بودن باران‌های فصلی کمیته بحران آمادگی لازم را برای مقابله با بحران‌ها داشته باشند، همچنین در فصل برداشت محصولات کشاورزی به‌ویژه گندم همکاری لازم با کشاورزان صورت گیرد  و در روستاها در خصوص سوزاندن کاه‌و‌کلش اطلاع‌رسانی لازم انجام شود تا کشاورزان آگاه شوند این اقدام جرم محسوب می‌شود و پیگرد قانونی دارد.

قدمنان با اشاره به معرفی شهردار جدید کردکوی، از زحمات سرپرست شهرداری کردکوی قدردانی و بیان کرد: در حال حاضر شهر کردکوی در شأن مردم این شهر نیست که باید تلاش‌ها از سوی شهرداری کردکوی بیشتر شود.

وی شهرداری را نهاد مهم و تاثیرگذار دانست و تأکید کرد: شهردار جدید کردکوی از توانمندی و ظرفیت مردم و بخش‌های خصوصی در راستای بهبود امورات استفاده کند و به تکریم ارباب رجوع اهتمام ویژه داشته باشد تا در کردکوی شاهد شهری آرام باشیم.

سرپرست فرمانداری کردکوی خاطرنشان کرد: با شهردار بیشتر از سایر ادارات کار دارم و شهردار را مانند معاونین خود می‌دانم، از این رو انتظار دارم از بنده جلوتر و میدانی‌تر عمل کنند.

انتهای پیام/

سلام می گوید:

احسنت بر جناب قدمنان عزیز
ای کاش برنامه ها و شعارهای زمان انتخاباتی ۵ عضو فعلی شورای شهر را هم یادآوری میکردند و آنان را هم رصد بکنند
یا حق

ارسال نظر