دست رد سلبریتی های حامی دولت به دعوت افطاری رئیس جمهور/ بنفش پوشانی که مردم را رنگ کردند و حالا پشیمان شدند! +تصاویر
تعداد بازدید تعداد 525 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۱۸ ب.ظ، سه شنبه، ۸ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

سلبریتی های حامی دولت دوازدهم, دعوت به افطاری از جانب ریاست جمهوری را رد کردند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از دانا؛ سال ۹۶ در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری تعداد چشم گیری از هنرمندان وارد فضای سیاسی آن روزها شده و به طور رسمی از کاندید های ریاست جمهوری حمایت کردند، بیشترین حمایت از جانب هنرمندان برای دولت دوازهم بود، به گونه ای که به نظر می رسد اگر این حمایت ها نبود میزان رای به دست آمده برای دولت تدبیر و امید به طور چشم گیری کاهش می یافت.

ابتدا به ساکن اگر بخواهیم به وضعیت شخصی این افراد پس از انتخابات بپردازیم به این نکته باید توجه کنیم که بین هنرمندان پس از انتخابات چند دستگی به وجود آمده به گونه ای که عده ای پرکار و عده ای دیگر هم کم کار یا حتی بیکار و منزوی  می شوند، جالب آن است که همین هنرمندان در جاهای مختلف شروع می کنند به اعتراض در مورد بیکاری شان و حتی خودشان را ممنوع التصویر و یا ممنوع الکار از جانب مسئولین به مردم معرفی می کنند.

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

آسیب اجتماعی که این حرکت سلبریتی ها دارد این است که متاسفانه تاثیر بسزایی در رای مردم می گذارد، این سلبریتی ها به واسطه هنرشان و محبوبیتی که در سال های فعالیتشان بدست آورده اند، چهره ای که در جایگاه اجتماعی شان به دور از سیاست و بازی های سیاسی در اذهان عمومی شکل گرفته بود، محبوبیتی را به وجود می آورد که می تواند بر روان و اذهان مردم تاثیر بگذارد.

پس از گذشت چند ماه از انتخابات ریاست جمهوری به دلیل افزایش گرانی و کاهش قدرت خرید مردم و مشکلات معیشتی جامعه باعث شد که همان سلبریتی ها بار دیگر نیز وارد صحنه شوند و این بار از رئیس جمهور انتقاد کردند و خودشان را از حمایت دولت پشیمان و نادم دانستند.

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

Image result for ‫حمایت هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

Image result for ‫پشیمانی هنرمندان در اینستاگرام از روحانی‬‎

شب گذشته نیز که تعدادی از این سلبریتی ها به مراسم افطار ریاست جمهوری که هر ساله برگزار می شود دعوت شدند، واکنش های متفاوتی از آن ها در صفحات شخصی شان در اینستاگرام به اشتراک عمومی گذاشته شد تا مردم ببیند و خودشان را سمت مردم نشان دهند و بگویند که ما از شما حمایت می کنیم؛ این سلبریتی ها با هشتگ ما به افطاری نمی رویم و اظهار نظر های شخصی خودشان در پاسخ به دعوت ریاست جمهوری در پیج اینستاگرام خود پستی منتشر کرده اند.

علت رد دعوت آقای روحانی به افطاری توسط آناهیتا همتی

توضیح سپیده گلچین در مورد نپذیرفتن دعوت افطاری آقای روحانی رئیس جمهور ایران

واکنش صفحه اینستاگرام برزو ارجمند به دعوت افطاری رئیس جمهور

پرویز پرستویی نیز به دعوتی افطار رئیس جمهوری نمی رود

پاسخ جالب و کنایه آمیز شیلا خداداد به دعوت افطاری آقای رئیس جمهور روحانی

پاسخ رد احسان کرمی به دعوتنامه افطاری رئیس جمهور

واکنش فلور نظری به دعوتنامه افطاری رئیس جمهور روحانی

1

این ابراز پشیمانی چه چیزی را حل می کند؟ مردمی که فریب خوش رقصی های شما را خوردند آیا با ابراز همدردی تان به نان و نوایی می رسند؟ آیا وضعیت معیشتی شان بهبود می یابد؟ یعنی شما در دور بعدی انتخابات باز هم حامی عوام فریب یک نامزد دیگر نمی شوید؟

البته نباید فراموش کنیم که شما سلبریتی های عزیز حق مانیفست دادن در هر حوزه و زمینه ای را دارید و راهبر مردم می شوید، شما که به بن بست نمی خورید، هنرمند و خلاق هستید و هرگاه فضا را کمی خلاف تصورات و میل باطنی تان ببینید به طرفه العینی تغییر نظر می دهید و می گویید که من تنها از حقوق شهروندی خویش سخن گفته ام، غافل از این که همین اظهار حقوق شهروندی شما بر چندین میلیون نفر تاثیر می گذارد و در نهایت حق و حقوق چند میلیون نفر زائل می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر