شوراها در کار شهردار دخالت کنند سلب عضویت می شوند / اجازه زیاده خواهی به شوراها نمی دهم / در مقابل تصمیمات افرادی که دانش شهرسازی ندارند می ایستم
تعداد بازدید تعداد 238 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ، یکشنبه، ۱۳ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت :اگر مواردی از دخالت و فشار این افراد بر شهرداران محرز شود، با ارسال پرونده به شورای حل اختلاف ،سلب عضویت فرد مورد نظر را به دلیل تخطی از قانون درخواست می کنیم.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ میرمحمد غراوی بابیان اینکه در چنین شرایطی که اغلب شهرها با کمبود بودجه و عدم درآمدزایی مواجه هستند می بایست شهرداران و شوراها با جدیت در مقابل اضافه کردن نیروی انسانی به بدنه شهرداری ها بایستند.

غراوی گفت: به اعضای شورای اسلامی شهرها توصیه می کنیم در حیطه اختیارات خود گام بردارند و اگر مواردی از دخالت و فشار این افراد بر شهرداران محرز شود، با ارسال پرونده به شورای حل اختلاف ،سلب عضویت فرد مورد نظر را به دلیل تخطی از قانون درخواست می کنیم.

وی گفت: تا زمانی که در این پست باشم از شهرداران پرتلاش حمایت کرده و اجازه زیاده خواهی به برخی اعضای شورا را نخواهم داد و نیز در مقابل تصدیگری افرادی که از دانش شهرسازی و شهرداری بی بهره هستند نیز خواهم ایستاد.

شوراها از اعمال فشار بر شهرداران اجتناب کنندغراوی در ادامه افزود: در حال حاضر ۵۷ درصد از جمعیت استان در شهرها و ۴۳ درصد در روستاها زندگی می کنند که نسبت خوبی محسوب می شود و در تلاش هستیم این توازن با ارائه خدمات مناسب و رفع دغدغه هایی نظیر ایجاد اشتغال، حفظ شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر