خروش مردم ولایتمدار استان گلستان در روز قدس/ بغض تنفر مردم روزه‌دار در مقابله با “رژیم کودک‌کش” شکست
تعداد بازدید تعداد 348 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۳۲ ب.ظ، جمعه، ۱۸ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

اقشار مختلف مردم روزه دار و ولایت مدار استان گلستان همچون سال های گذشته در روز جهانی قدس شرکت کردند و فریاد انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس اسرائیل سردادند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار “روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت” برگزار شد و اقشار مختلف مردم روزه دار و ولایت مدار استان گلستان با وجود گرمای ۳۰ درجه ای هوا با صلابت و شکوه همچون سال های گذشته در این راهپیمایی شرکت کردند و فریاد انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس اسرائیل سردادند.

روز قدس، روز خروش و خیزش جهانی امت اسلام و انسان‌های آزاده، است و بار دیگر در این روز ملت‌های مسلمان و مستضعفین جهان در حمایت از مظلومان عالم، به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین، از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت می‌کنند.

بی‌شک راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری خواهد داشت؛ چراکه علاوه بر جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال ۷۰ ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک ترامپ در انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.

امروز ملت انقلابی ایران اسلامی یک‌صدا با هم در خیزشی عظیم در کنار جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

این مراسم باشکوه در مرکز استان گلستان از میدان وحدت(شهرداری) به سمت چهارراه میدان و سپس مصلی وحدت برگزار شد.

همچنین در دیگر نقاط استان نیز، مردم مومن روزه‌دار با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر اسرائیل، بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام کردند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم‌الله قدس در استان گلستان پس از طی مسیرهای مشخص شده با قرائت قطعنامه به پایان رسید.

انتهاي پيام/

ارسال نظر