شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با سوداگران مرگ
تعداد بازدید تعداد 170 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۹ ق.ظ، یکشنبه، ۲۰ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شامگاه جمعه پلیس جیرفت با سوداگران مرگ خبر داد و گفت: در این درگیری یک نفر از ماموران انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران انتظامی جیرفت روز گذشته با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی خبری مبنی بر اینکه گروهی ازقاچاقچیان مواد مخدر محموله‌ای از مواد را از شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به عمق کشور دارند، کسب کردند.

وی افزود: در همین راستا، پلیس در ساعات پایانی روز جمعه ۱۸ خرداد ماه ضمن شناسایی مسیر‌های احتمالی عبور سوداگران مرگ، خودروی قاچاقچیان را در ورودی شهر جیرفت تحت تعقیب قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در این عملیات، پلیس به منظور متوقف کردن خودروی تحت تعقیب، با صادر کردن دستور ایست به راننده خودرو‌ی مورد نظر، با سرنشینان مسلح خودروی سواری درگیر شد.

شهادت استوار جوان در مبارزه بامواد مخدر

وی اظهار داشت: در این درگیری مسلحانه، سوداگران مرگ با شلیک تیر به سمت ماموران انتظامی، استوار فردین سنجری را به درجه رفیع شهادت رساندند و یک زن عابر را نیز مجروح کرده و با به جا گذاشتن خودروی حامل مواد مخدر و سرقت یکدستگاه خودروی عبوری، از صحنه درگیری متواری شدند.

سردار بنی اسدی فر گفت: در این درگیری و بازرسی از خودروی توقیف شده، بیش از نیم تن مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی بیان کرد: عملیات پلیس در منطقه برای دستگیری قاچاقچیان مسلح ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر