قتل پیرزن ۷۱ ساله در روستای مفیدآباد کردکوی
تعداد بازدید تعداد 569 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۵۰ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۳ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس پلیس آگاهی گلستان از قتل پیرزن ۷۱ ساله در روستای مفیدآباد شهرستان کردکوی خبرداد:

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ مجتبی مروتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان با تائید خبر وقوع قتل زن ۷۱ ساله در شهرستان کردکوی گفت: این فرد یک خانم مغازه‌دار در شهرستان کردکوی بوده که بامداد روز ۲۰ خردادماه جاری به قتل رسید.

وی ادامه داد: فرزندان این پیرزن شب قبل از وقوع حادثه وی را زنده مشاهده کردند اما زمانی که صبح روز بعد به منزل مادرشان مراجعه می‌کنند با جسد مادرشان در حیاط منزل مواجه شدند.

رئیس پلیس آگاهی گلستان خاطرنشان کرد: این پیرزن با ضربات چاقو به قتل رسید و در بازرسی و تحقیقات انجام شده مشخص شد که مقداری از اموال منزلش هم به سرقت رفته است.

مروتی گفت: سرنخ‌های مختلفی از این پرونده توسط کارآگاهان بدست آمده اما با وجود سرقت اموال از منزل اما به نظر می‌رسد انگیزه‌های دیگری در وقوع این جنایت وجود داشته است.

وی متذکر شد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان وقوع این جنایت ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان همچنین از دستگیری عامل تیراندازی منجر به قتل روزهای گذشته در کلاله خبر داد و بیان جزئیات این پرونده را به زمان دیگری موکول کرد.

گفتنی است، همسایه‌های این پیرزن که گفته می‌شود در#روستای_مفیدآباد_کردکوی محل زندگی وی بوده اعلام کردند وی تنها زندگی می‌کرده و عامل یا عاملان جنایت دوربین مداربسته محل زندگی پیرزن را نیز به سرقت برده‌اند که این امر باعث پیچیده شدن پرونده شده است.

انتهای پیام/
.

ارسال نظر