وزیر کشور امروز میهمان مردم گلستان خواهد بود/ اعلام برنامه ها
تعداد بازدید تعداد 122 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۳۰ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان گلستان از سفر وزیر کشور و معاونین این وزارتخانه به استان گلستان خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی‌اصغر طهماسبی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان گلستان گفت: از بعد از ظهر امروز رحمانی‌فضلی وزیر کشور با هیأتی از معاونین و مشاوران در استان گلستان حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: ذوالفقاری معاون امنیتی، دین‌پرست معاون اقتصادی و رستم‌وندی معاون اجتماعی وزارت کشور، رحمانی‌فضلی را در این سفر همراهی خواهند کرد.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان گلستان اظهار کرد: بررسی چالش‌های پیش‌رو در حوزه آسیب‌های اجتماعی و بازدید میدانی از مناطق مرزی استان گلستان، مهمترین برنامه‌های سفر وزیر کشور به گلستان است.

طهماسبی اضافه کرد: رحمانی‌فضلی در این سفر با حضور در مناطق مرزی مشترک ایران و ترکمنستان، مشکلات و مسائل مرتبط با مناطق مرزی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

به گفته وی، برگزاری همایش آسیب‌های اجتماعی و رونمایی از سند آسیب‌های اجتماعی استان، برگزاری جلسه شورای تأمین و کار ویژه مرز، جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، برگزاری جلسه ستاد عالی آسیب‌های اجتماعی و بازدید میدانی از مناطق مرزی استان گلستان، مهمترین برنامه‌های روز پرکار وزیر کشور و هیأت همراه در استان گلستان خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر