موافقت با حضور بانوان در سالن برگزاری مسابقات بین‌المللی جام پارس
تعداد بازدید تعداد 87 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۰ ب.ظ، جمعه، ۱ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس هیئت ووشو استان گلستان با اشاره به موافقت شورای تامین استان با حضور بانوان در سالن برگزاری مسابقات ووشو بین المللی جام پارس، گفت: مسابقات بین‌المللی ووشو جام پارس در ۲ رشته ساندا و تالو با شرکت ۱۱تیم در گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا به نقل از تسنیم؛ صدیقه جهانشاهی ظهر امروز در حاشیه مراسم استقبال از تیم‌‎های شرکت کننده در مسابقات ووشو جام پارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقات در ۲ رشته ساندا وتالو از امروز کلید خورد.

وی تاکید کرد: امروز این بازی‌ها با حضور تیم های سوئد،ارمنستان، افغانستان، لبنان و پارس جنوبی کلید خورد و تا پایان شب منتظر هستیم همه تیم‌ها به استان وارد شوند.

رئیس هیئت ووشو استان گلستان تصریح کرد: صبح فردا وزن‌کشی این رقابت‌ها انجام می‌شود و پس از آن ساعت ۵ عصر برنامه افتتاحیه این رقابت‌ها به صورت رسمی با حضور تماشاگران مشتاق آغاز می‌شود.

جهانشاهی خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها در ۲ رشته تالو در فرم نمایشی و ساندا در ۸ وزن برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت : برای نخستین بار با دستور استاندار و شورای تامین استان، بانوان در این بازی ها حضور خواهند داشت و این اتفاق خوبی است که امیدواریم این اتفاق استمرار داشته باشد و در ۷ تورنمنت ورزشی بین المللی که گلستان قرار است میزبان آن باشد، ادامه داشته باشد.

رئیس هیئت ووشوی استان گلستان افزود: در این رقابت‌ها ۱۱ تیم که ۹ تیم خارجی و ۲ تیم از ایران که پارس جنوبی و هیئت ووشو گلستان هستند، شرکت دارند

جهانشاهی با اشاره به توانمندی استان گلستان در رشته ووشو هم گفت: ما در این رشته پستی و بلندی‌هایی را طی کرده‌ایم و امیدواریم این مسابقات سبب تحرک این رشته در استان گلستان شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر