قاتل پیرزن ۷۲ ساله مفیدآبادی توسط نیروی انتظامی کردکوی دستگیر شد+جزئیات
تعداد بازدید تعداد 599 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۹ ق.ظ، یکشنبه، ۳ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری قاتل پیرزن ۷۲ ساله پس از گذشت ۱۰ روز در این شهرستان خبرداد.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا؛ علی اکبر خرمی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: در تاریخ ۳۰ خردادماه ۹۷ از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ قتل خانم مسنی در روستای مفیدآباد در حوزه استحفاظی شهرستان کردکوی به ما اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه به اتفاق عوامل پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل در محل مورد نظر حضور پیدا کردیم، افزود: مشاهده شده این خانم ۷۲ ساله در اثر اصابت ضربات چاقو در داخل حیاط منزل خود به قتل رسیده و مقداری طلاجات که همراه مقتوله بوده به سرقت رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی اظهار داشت: در بررسی های اولیه صحنه قتل هیچگونه آثاری از قاتل یا قاتلین در صحنه جرم مشاهده نشده است.

خرمی با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه از اهالی محل، معتمدین و بستگان مقتوله و اقدامات فنی و مخابراتی و گسترش چتر اطلاعاتی در محل وقوع جرم انجام شد، خاطرنشان کرد: شخصی با هویتی معلوم که از روز حادثه خود را از دید عموم مخفی نموده بود که به محل کار خود مراجعه نمی کرده است شناسایی و مورد رصد اطلاعاتی قرار گرفت و سرانجام در روز جاری در محل کار خود دستگیر شد و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

وی بیان کرد: پس از انجام بازجویی فنی به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه قتل را ضعف شدید مالی با همدستی یکی از دوستان خود اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی افزود: آلت قتاله و کلیه اقلام مسروقه متعلق به مقتوله نیز از داخل خودروی شخصی وی که بصورتی کاملا ماهرانه جاساز شده بود کشف و در ادامه همدست وی نیز دستگیر شد.

خرمی بیان کرد: پرونده قضایی تکمیل و به مرجع قضایی ارسال شده است.

گفتنی است؛ قاتل پیرزن ۷۲ ساله متولد ۱۳۶۴ است و باید گفت این قاتل یک جوان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر