“تالو” کاران جمهوری اسلامی ایران در جام پارس، خوش درخشیدند
تعداد بازدید تعداد 113 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۴۸ ق.ظ، سه شنبه، ۵ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

در دومین روز از هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی ووشو(جام پارس) در شهر گرگان که با درخشش ووشوکاران ایرانی در سالن امام خمینی (ره) همراه بود، جمهوری اسلامی ایران توانست، مدال‌های برتر بخش تالو را بدست آورد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران در بخش تالو در فرم دائوشو امیرمحمد رضایی از تیم هیئت ووشو استان گلستان با نمره ۹٫۲۳ از جمهوری اسلامی ایران مقام نخست و گلباشا عمار از افغانستان با نمره ۸٫۱۵ مقام دوم را کسب کرد.

همچنین در فرم گوئن‌شو احمدرضا رضایی از تیم پارس جنوبی با نمره ۹٫۲۵ مدال طلا و بهروز بخشی‌زاده از پارس جنوبی دوم شد و «آدیتا کومار» از هندوستان به مقام برنز رسید.

در فرم جین‌شو امروز بهروز بخشی‌زاده از پارس جنوبی قهرمان شد و سامان احمدی از پارس جنوبی در جایگاه دوم ایستاد و «آدیتا کومار» از هندوستان به مدال برنز رسید.

به گزارش خبرنگار ما؛ فرم چیانگ‌شو سامان احمدی از تیم پارس جنوبی با معدل ۹٫۲۸ مدال طلا، ‌بهروز بخشی‌زاده از پارس جنوبی مدال نقره و آبیتا کمار با معدل ۸٫۸۵ توانست مدال برنز این مسابقات را کسب کند.

همچنین؛ در بخش نان چوان، مصطفی حسن زاده با نمره ۹٫۳۰  از ایران مقام طلا کسب کرد و به دنبال آن امیر حسین رضایی از هئیت ووشو گلستان با نمره ۹٫۲۸ مقام دوم و نعراج کمار از هندوستان  با نمره ۸٫۹۳ مقام سوم مسابقات را کسب کرد.

در بخش نن‌گوئن مصطفی حسن‌زاده از تیم پارس جنوبی ‌با معدل ۹٫۳۶ مدال طلا، ‌امیرحسبن رمضانی با معدل ۸٫۹۸ مدال نقره و جمشید ابرام از کشو افغانستان با معدل ۸٫۹۵ مدال برنز مسابقات را بدست آورد.

بر اساس این گزارش، در بخش تای‌چی جین علی‌وطن‌خواه از تیم پارس جنوبی با معدل ۹٫۳۳ مدال طلا، ‌محمد یزدانی از هیئت ووشو گلستان نمره ۹٫۳۰ مدال نقره و لناحونبا متان از هندوستان با معدل ۹٫۲۰ مدال برنز این مسابقات را کسب کرد.

گفتنی است؛ تا ساعتی دیگر، فینالیست‌های ۸ وزن در بخش ساندا این مسابقات از ساعت ۱۷ با هم مبارزه خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر