مراسم رسمی استقبال از «سردار آزمون» در گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر
تعداد بازدید تعداد 186 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۳۵ ق.ظ، شنبه، ۹ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات یک نظر

مراسم رسمی استقبال از سردار آزمون با حضور پرشور مردم و مسوولان استان گلستان در ورزشگاه آزادی گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا به نقل از فارس؛ سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان که این روزها و پس از انتقادات جسته و گربخته برخی در صفحات مجازی از عملکرد وی که بعضا با اهانت‌های گستاخانه به او و خانواده‌اش همراه شد در صدر اخبار ورزشی رسانه‌ها قرار داشت پس از ورود به ایران اسلامی تصمیم خود را برای کناره‌گیری از تیم ملی فوتبال بنا به دلایل شخصی از جمله برخی جسارت‌ها به خانواده‌اش اعلام کرد.

او با تدبیر مسوولان زادگاهش در شهرستان گنبدکاووس پس از ورود به این شهرستان مورد استقبال رسمی مسوولان ارشد شهرستانی قرار گرفت و سپس با حضور در استادیوم ۵ هزار نفری آزادی این شهرستان در مراسم رسمی و مردمی استقبال از او شرکت کرد.

بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان در این مراسم ضمن قدردانی از مسوولان و مردم به دلیل برگزاری این مراسم ارزشمند، گفت: من به داشتن چنین همشهریان و هموطنانی افتخار می‌کنم و امیدوارم که نتایج تیم ملی فوتبال شما را خوشحال کرده باشد.

* پوشیدن پیراهن ملی برای هر کسی افتخار است

سردار آزمون با بیان اینکه من صدای درخواست همه شما مردم عزیز و مسوولان را درباره تصمیم جدایی‌ام از تیم ملی شنیدم و به آن احترام می‌گذارم، اظهار کرد: شما نیز بدانید که این تصمیم را از مدتی پیش و به دلیل برخی مشکلات شخصی گرفته‌ام و باید زمان بگذرد تا بتوانم بر آنها غلبه کنم.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم دوباره روزی بیاید که بتوانم در تیم ملی فوتبال کشورم به بازی ادامه دهم، اضافه کرد: پوشیدن لباس تیم ملی برای هر کسی افتخار است اما باور کنید در شرایط حاضر چاره‌ای جز این نداشتم و مطمئن هستم که همه شما من را درک خواهید کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در این مراسم با اشاره به اینکه سردار آزمون علاوه بر ارزش‌های فنی از جمله قهرمانان بااخلاق و محجوب کشورمان است، گفت: همه مردم ایران به سردار به عنوان یکی از فرزندان غیرتمند کشورمان افتخار می کنند.

عبدالقدیر کریمی با بیا اینکه بنده به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان و به نمایندگی از همه مردم این شهرستان و شاید ایران اسلامی از سردار آزمون می‌خواهیم در تصمیم خود درباره کناره‌گیری از تیم ملی تجدید نظر کند، افزود: سردار آزمون یک سرمایه ملی است که باید آن را قدر دانسته و با عشق و علاقه او را برای میادین بعدی حفظ کرد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کس افتخارآفرینی‌های سردار آزمون را در بازی‌های تیم ملی فراموش نخواهد کرد، ادامه داد: ما منتظر هستیم تا سردار چند روزی استراحت کرده و خانواده وی نیز از روسیه به گنبدکاووس برسند تا بتوانیم بار دیگر درباره تصمیم او با یکدیگر گفت‌و‌گو کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه امیدواریم شرایطی به وجود بیاید که با رفع مشکلات سردار آزمون بتوانیم این بازیکن ارزشمند را دوباره در لباس مقدس تیم ملی ببینیم، تصریح کرد: سردار آزمون هم خودش به شدت علاقه‌مند به حضور در تیم ملی است اما فعلا بنا به دلایلی ترجیح می‌دهد از تیم فاصله داشته باشد.

* برخی از نمایندگان مجلس خواستار تجدید نظر سردار آزون در تصمیمش هستند

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم استقبال رسمی از سردار آزمون با اشاره به اینکه بنده حامل پیغام تقدیر و تشکر بسیاری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در سرتاسر کشور از سردار هستم، گفت: وقتی به دوستان همکارمان گفتم که امروز میزبان سردار آزمون خواهم بود همه آنها از من خواستن سلام گرم و پیام تشکر آنها را به بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ابلاغ کنم.

قره‌جه طیار با بیان اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز پس از حضور در گنبدکاووس به بنده امر کردند که ضمن تشکر از سردار آزمون از وی بخواهیم در تصمیم خود تجدید نظر کند، تصریح کرد: امیدواریم سردار آزمون پس از استراحت و بررسی مجدد شرایط و با مشورت گرفتن از بزرگان آن تصمیمی را بگیرد که به صلاح او و فوتبال کشورمان است.

وی با تقدیر از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس که شرایط برگزاری مراسم رسمی استقبال از سردار آزمون، تاکید کرد: برگزاری این مراسمات علاوه بر تقویت انگیزه قهرمانان موجب معرفی الگوهای صحیح رفتاری به جوانان در سطح شهرستان خواهد شد.

 گفتنی است؛ در این مراسم که به دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس و به همت اداره ورزش و جوانان در استادیوم ۵ هزار نفری آزادی برگزار گردید از مربیان سردار آزمون در دوران کودکی و خردسالی در تیم‌های پایه گنبدکاووس از جمله «محمود سیدی» تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

حاج سعیدی می گوید:

به نام خداوند
وزیر تعاون در علی آباد کتول؛ خبرنگاران در خانه! ‏
چرا خبرنگاران علی آباد کتول در مراسم افتتاح کارخانه خمیر کاغذ در این شهرستان با حضور وزیر ‏تعاون حضور نداشتند؟!‏
ظاهراً تئوری ضرورت آموختن علم غیب و تسلط به علوم لدنی توسط خبرنگاران علی آبادی برای ‏آگاهی از رخدادهای شهرستان باید جدی گرفته شود !‏
به قلم وحید حاج سعیدی ‏
خبرنگاران چشمان بینا ، بازوان پرتوان و حافظ ارزش های ماندگار جامعه هستند. نقش خبرنگاران ‏در عرصه اطلاع رسانی بی بدیل است. جایگاه خبرنگاران اعلی است و … ‏
جملاتی از این دست معمولاً در ابتدای نشست های خبری به ویژه در روز خبرنگار از سوی مسئولین ‏و مدیران شهرستان علی آباد کتول بیان می شود و ضرورت دعوت از خبرنگاران در جلسات ، افتتاحیه ‏و اختتامیه ها، تودیع و معارفه ها بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. اما پس از پایان جلسات باز ‏هم خبرنگاران تا نشست خبری بعدی( در صورت برگزار شدن) یا روز خبرنگار سال بعد به طور کامل ‏فراموش می شوند و در هیچ کدام از جلسات و مراسم شهرستان از آنها دعوتی به عمل نمی آید. ‏حسن هدایتی فرماندار شهرستان علی آباد نیز در دو جلسه ای که بعد از تصدی این پست با حضور ‏خبرنگاران تشکیل داد، وعده حمایت از خبرنگاران را داد و اعلام کرد چون تازه فرماندار شده است ‏باید به ایشان فرصت داد. تقریباً ۹ ماه از تصدی این پست توسط ایشان گذشت و جلسات و مراسم ‏مهمی در شهرستان برگزار گردید که در هیچ کدام از آنها خبرنگاران دعوت نبودند و اخبار را همانند ‏سایر شهروندان لابلای پست های مربوط به تبلیغات دوغ، ماست، مبل و … در کانال های تلگرامی ‏رویت کردند. آخرین خبر نیز مربوط به حضور وزیر کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در شهرستان علی آباد ‏بود که هیچ کدام از خبرنگاران شهرستان علی آباد از حضور ایشان خبردار نشدند! ‏
محض اطلاع فرماندار تنها از تعدادی از این جلسات که بدون دعوت از خبرنگاران برگزار شده است ‏رونمایی می شود علی برکه الله : مراسم تودیع و معارفه ریاست محترم نیروی انتظامی، تودیع و ‏معارفه شهردار محترم، معارفه امام جمعه محترم، معارفه ریاست محترم اداره پست، معارفه ‏سرپرست محترم اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، معارفه بخشدار محترم شهرستان، معارفه ‏ریاست محترم اداره گاز، معارفه دادستان محترم شهرستان، دیدار ورزشکاران با فرماندار، بهره ‏برداری از جاده سد کبودوال با حضور وزیر ورزش، بازدید معاونان وزیر بهداشت از حوزه سلامت ‏شهرستان، صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی ‏فرهمند، جلسه ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان، جلسته ستاد بحران، همایش بزرگ خانواده، جلسه شورای ‏هماهنگی ترافیک شهرستان، جلسه طرح مصلحین با حشور فرماندار در دادگستری، جلسه کمیته ‏فنی اشتغال، جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی فرمانداری، جلسته شورای هماهنگی مبارزه با مواد ‏مخدر، دیدار سرمایه گذاران و کارآفرینان بخش معدن با فرماندار، جلسه شورای هماهنگی تبلیغات ‏اسلامی در خصوص اعیاد شعبانیه، نشتست با کامیون داران، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ‏تابستان ۹۷، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی، جلسه کمیسون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ‏جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان، جلسه اجرای طرح توسعه فضای سبز علی آباد کتول، ‏جلسه کمیسیون اقوام ،فرق و مذاهب، مراسم معارفه معاون برنامه ریزی وعمرانی، کمیته فنی ‏اشتغال، جلسه شورای نامگذاری، جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان، جلسه برنامه ریزی ‏شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت راهپیمایی روز قدس، جلسه گزارش دهی سرچشمه ‏های زرین گل، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی‎ ‎، جلسه کمیته پیشگیری،کنترل و مبارزه با دخانیات و ‏وماده ۳۷ کالاهای آسیب رسان سلامت، کلنگ زنی دو سالن ورزشی، کارگروه گندم،آرد و نان، جلسه ‏کارگروه فرهنگی وامور اجتماعی امور جوانان شهرستان، جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع ‏اوقات فراغت، مراسم جشن گلریزان در هتل کانیار، جلسات شورای آموزش و پرورش که به ریاست ‏فرماندار برگزار می گردد و حضور وزیر تعاون در شهرک صنعتی در هفته گذشته و …‏
قطع به یقین آگاهی از جزئیات مصوبات و اهداف این جلسات ، اخبار و سایر اتفاقاتی که در حوزه ‏سرزمینی شهرستان علی آباد کتول رخ می دهند حق مردم است و باید از مجاری رسانه های رسمی ‏شهرستان به اطلاع شهروندان برسند که ظاهراً جناب آقای فرماندار اعتقادی به این مدل اطلاع ‏رسانی رسمی ندارند. بدون شک همین نگاه به رسانه های شهرستان باعث شده که تنها نشریات ‏شهر ستان( دو هفته نامه آهنگ و هفته نامه دیده بان شما) انتشار منظمی نداشته و زرین نامه و ‏کمالان نیوز تنها پایگاه های خبری این حوزه نیز نتوانند اخبار مربوط به منطقه را به طور کامل ‏پوشش دهند. ظاهراً ایشان و سایر مدیران شهری دغدغه ای برای اطلاع رسانی احساس نمی کنند ‏و از پوشش خبری توسط کانال های تلگرامی خرسند هستند که هیچ تلاشی برای انتشار اخبار به ‏صورت رسمی و حرفه ای ندارند!‏

ارسال نظر