نماینده دوومیدانی کردکوی جواز حضور در المپیک جوانان آرژانتین را کسب کرد
تعداد بازدید تعداد 163 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۴ ق.ظ، جمعه، ۱۵ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

ملی پوشان نوجوان دو و میدانی ایران در پایان مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان در تایلند به ۳ مدال رنگارگ و کسب ۳ سهیمه حضور در بازی های المپیک آرژانتین دست یافتند.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ روز پایانی مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان از صبح امروز در ورزشگاه بانکوک تایلند پیگیری شد و تیم ملی دو و میدانی ایران به یک مدال نقره با ارزش دیگر دست یافت و با کسب ۲ مدال نقره، ۱ نشان برنز، ۳ سهمیه حضور در بازیهای المپیک نوجوانان آرژانتین و جا به جایی یک رکورد ملی به کار خود پایان داد.

در ادامه این رقابت‌ها، حمیدرضا کیا، رکورد دار پرش سه گام نوجوانان ایران که اهل شهرستان کردکوی نیز می باشد با پرشی به طول ۱۵٫۶۸ متر ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی و سهمیه حضور در بازی‌های المپیک نوجوانان آرژانتین، رکورد ملی این ماده که به طول ۱۵٫۰۲ متر در اختیار خود داشت شکست.

همچنین سیدمبین مداحی، دیگر ورزشکار تیم ملی ایران و نماینده شهرستان کردکوی در این ماده با رکورد ۱۴٫۴۵ متر در جایگاه دهم ایستاد و موفق به کسب جواز حضور در المپیک نشد.

ورزشکاری از کشور کره با رکورد ۱۵٫۷۶ متر قهرمان شد و پرنده از چین با رکورد ۱۵٫۶۱ متر به عنوان سومی دست یافت.

گفتنی است؛ محمدرضا رحمانی فر (پرتاب دیسک، فارس)، مهدی رضایی( ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر، قم)، حسین بیزار(پرش ارتفاع، تهران،)، سيدمحسن حسيني (پرش ارتفاع، خراسان رضوي) حمیدرضا کیا، سیدمبین مداحی(پرش سه‌گام، گلستان)، علی فتحی گنجی(پرتاب نیزه، لرستان)، سبحان احمدی(۸۰۰ متر، کرمانشاه)، تکتم دستاربندان(۱۵۰۰ متر، خراسان رضوی) و لیلا جوانمرد(۸۰۰ متر، خراسان رضوی) ۱۰ ورزشکاری بودند که ترکیب تیم ملی دو و میدانی نوجوانان ایران را در این مسابقات تشکیل دادند.

در این مسابقات هاشم باغبان‌بری (فارس)، علی رضایی (قم)، رضا عسگرزاده و حمیده جوان (خراسان رضوی)، جعفر ابراهیمی (تهران) و سید صادق حسینی (گلستان) مربیانی هستند که به همراه سید وحید میرا( سرپرست، گلستان) کادر فنی تیم ملی اعزامی به رقابت‌های انتخابی المپیک نوجوانان بودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر